Yapmamam gereken birşey yaptım ve suçlu hissediyorum!!! ne yapmalıyım?

arkadaşım bana güvendi ve bir sır verdi. ben bunu başka birine anlaıtyordum ve yanlışlıkla bir grupta paylaşmışım. bunu birçok kişi öğrendi. çok pişmanım... beni affetti ama ben uzun uzun ağladım çok pişmanım. aslında kendisi bunu pek umursamadı ama ben hayatımda ilk kez böyle bir pislik yaptım ve kendimi çoook fazla suçlu hissediyorum. ve artık o mesajı görenlerde bana güvenmeyecek. çok mutsuzum insanların yeniden güvenini kazanmak ve suçluluk hissini üstümden atmak için ne yapmalıyımm?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gruba yollamak problem değil ki tek bir kisiye dahi anlatman kötüdür sır demissin. o arkadasin ogrenmeseydi icin rahat devam edebilcektin yani. ogrenmesiyle uzulmek yerine sırrını anlatmadan yapmasaymıssın. sana guvenmis. neyse olan olmuş. yapacak bisey de yok bundan sonra dikkat edersin yapmazsın daha oyle bir sey. kendi sucluluk duygunu ustunden atmak icin de tovbe ve dua et daha da tekrarlama nasilsa gercekten pisman olmussun bu da sana ders olsun oyle dusun ve rahatla artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yazıklar olsun!!

0|0
    0|0
  • ben o kişiye bir daha güvenmezdim. güven kaybedilince geri gelmez

0|0
    0|0
    • çok haklısın ama amacım o değildi. çok üzüldüm zaten böyle birşey olmasına. eskisi gibi olmasada kendimi affettirmek istiyorum. ne yapabilirim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...