Bu Adami Cok Seviyorum.. Sevmek te Haksizmiyim..❤💛?

http://i.hizliresim.com/nLkMDl.jpg
Bu adami gercekten cok seviyorum.. Sporcu kimligini, insanligini, ahlakini ve ailesine verdigi degeri.. Tabi ki tasidigi formayi.. Yeni dogan bebegi ve esi ile guzel aile tablosunu cok sevdim.. Tarafli ya da tarafsiz sizler bu adam hakkinda ne dusunuyorsunuz.. Sporcu kimligine bakisiniz nedir.. "Galatasaray li kimligi disinda bir futbol yildizi Wesley Sneijder hakkinda dusunceleriniz nedir?
"Wesley Sneijder and beautiful family, I love you so.. ❤💛👑"

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bende severim kendisini, hırsını, karakterini. Galatasaraylı olmama rağmen Alex'in adamlığına duyduğum saygıyı bir Galatasaraylı olarak Sneijder'e fazlasıyla duyuyorum. Böyle elit spor adamları bizim ülkemize az geliyor maalesef.

1|0
    0|0
    • Bazi sporcular tasidigi formadan bagimsiz seviliyor ve saygi duyuluyor.. Wesly ve Alex de bunlardan iki ornek.. Bende bir Galatasarayli olmama ragmen Alex i cok seviyor saygi duyuyorum.. Hatta bize cok. gol atan bir oyuncu omasina eagmen f. bahceden gidisine cok uzulmustum.. Centilmenlik ve spor ahlaki da boyle hissetmeyi gerektiriyor.. Aksi durum fasistlige fanatizme giriyor..

• Aynen öyle :] Eto'muz da var artık o da gerçekten çok sağlam bir karakter.

En İyi Kız Görüşü

• Adam gibi adam :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Futbolla ilgilenmiyorum, Fenerbahçeliyim ama fanatik değilim. :)
    Futbol ve sporcu kimliğinin dışında, mutlu aile tablosu çok güzel. :)
    Darısı, isteyen herkesin başına inşallah. :)

1|0
    0|0
  • Bende Messi severim iyi bir aile babasıdır hemde iyi bir oyuncu , sırf iyi bir oyuncu olsaydı sevmezdim çocuğuna ilgisini gördüm taktir ettiğim birisidir.

1|0
    0|0
  • Bu adamı herkes seviyor. :)

1|0
    0|0
  • Eşinin oynadığı eski filmleri beğenmdim eşi biraz ahlaksız gibi ama oyuncu mazlum ama tabiki 1 alex değil :)

1|0
    0|0
    • Galatasaray liyim ama Alex i de cok seviyorum... Duzgun. b8r insan.. Iyi bir sporcu.. Tarafli tarafsiz herkesin sevgisini kazandi..😊👍

• Aynen öyle :)

• Sev haklısındıt

1|0
    0|0
  • Zaten ya Muslera olur ya da Sneijder.

1|0
    0|0
  • Hiç bir zaman futbolunu sevemediğim bir futbolcu...

1|0
    0|0
  • hacı sen adamı al ama eşini bana bırak:))

1|0
    0|0
  • Wesley

1|0
    0|0
  • bu adamı herkes sevmiyor sen sev ama

1|0
    0|0
    • Haklisin.. Herkes sevmek zorunda degil.. Ben seviyorum.. Hem gonul verdigim futbol takiminin formasini tasidigi icin, hem sporcu kimligi icin..😊👍

• bende sergen yalçını seviyorum, :D

• şerefsizin teki :) türkiye değil taa eski liglerinde bilirim bunu, burdada gecen ay yine havaalanında foto ceken bir foto muhabire saldırıp seni öldürtürüm deyip yanındaki korumalarına muhabire saldırttırmış, böyle bir ciğersizlik kişiliksizlik var mı ya? :) , bunun gibi birsürü terbiyesizliği var :) e bazı insanlar kişiliksiz insanları sevebiliyor saygı duyuyorum :)

0|0
    0|0
    • adrenalin yüksek oldugu anlarda hata yapılabilir, bu mazurda görülür, nasılmı mesela demişsinya sporcu kimliğini seviyorum diye, sporcu kimliğinde saha içinde değil bu melo yu emre yi bile affederim ama sivil hayatında pislikse az önce yazdıgım gibi olayları varsa bu adam beş para etmez biridir, emre yide sahada kimse sevmezde emreninde git bir sivil hayatını araştır gör nasıl adam gibi adam oldugunu

• Ne zaman içiyoruz?

• @Sancakalabanda Sana bağlı

Kızlar Ne Diyor 6

• Efendi adam sneijder :)

1|0
    0|0
  • Bu adamı gördükçe aklıma ron weasley geliyor

1|0
    0|0
  • bende cok seviyorum

1|0
    0|0
  • Bunun bir oğlu daha yok muydu başkasından

0|0
    0|0
  • yoo değilsin

1|0
    0|0
  • Benim için futbol bir anlam ifade etmiyor. Adam da tipsiz. Eşi güzele benziyor ama

0|0
    1|0
    • Insanlari tipe goremi degerlendirirsiniz.. Sorudaki manayi anlayamadinizsanirim.. Caniniz sagolsun.. Tesekkurler gorusun icin..😊

• Tv den hepsi iyilik meleği gibi görünüyor haklısın

Yükleniyor...