Gorgusuzluklerinden biktim artık sizce ne yapmaliyim?

Ya uni 3 teyim. snfta takildigim bir grup var özünde iyiler ama biraz fazla gorgusuzler. Milletib ne gydiginde nereye neyle gittignde hep gözleri. Yeni bisey giysen bunu nerden aldin ne kadara aldin a tabi sen zenginsin ne de olsa. Geçen oturuyodum arkamdayfi durup dururken hirkamin etiketine bakti napiyosun diyincede marka mi diye baktm dedi. Ben ist da oturuyorum ve istedigim ürünü istedigim fiyata bulma gibi pek cok secenegim var bunu anlamiyolar ve ben zengin oluyorum.
Evime ucakla gidiyorum erkenden aliyorum bileti otobüsle ayni fiyata geliyo. Bunu anlatmaktan dilimde tüy bitti gene sen burjuvasin ztn şöyle böyle. Ya dedemlerin ve daymlarn ortak olduğu bir yazliklari var bizim bile değil benden habersiz kac kisi duymus sizin yazliginz varmış diye en nefret ettiğim şeyler ve ben tahammül edemiyorum artik? Sizce neden byle yapiyolar?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların ne kadar tarzım değil olduklarını boş olduklarını ben de üniversitede anladım ne kadar içten pazarlıklı kıskaç özellikle gösteriş meraklısı hava basma amacı olan tarzım değil olduklarını anladım. sonrada bana neden senin çok az dostun var neden herkesi hayatına almıyorsun aramıza karışmıyorsun diyorlar ben böyle iyiyim kendimle bedenimle

0|0
    0|0
    • Ben ilk sene hep yalnız takıldım kaçtım insanlardan bunlar birdenbire girdi hayatima bende anlamadim. Ilk sene daha mutluydum gerçekten.

• Hahahah benim yöntem. Bende bunlarla o yuzden sırf. Ders iptal oluyo ya da ne bilim hoca bsy diyo not lazim oluyo kitap lazim oluyo. E bunlar içn arkadas lazım.. bende çıkar iliskisine giriyorum simdi olduğu gibi.
      Şimdi bitse okul bitanesini arayıp sormam.

Benimde ist da iki tane dostum var-di birini sildim hayatimdan, biri duruyo. Kör topal ilerliyoruz işte..

• ilginç tesadüf gerçekten :)

En İyi Kız Görüşü

• Kendilerini tatmin ediyorlar boşver sen ilgilenme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• böyleler işte insanlar kanka;güvenme böylelerine

0|1
    0|0
  • hoşuna gitmiyorsa bu tiplerle daha mesafeli olursun hani arkadaş ol ama mesafenide koru hoşuna gitmediğini anlat eğer anlamazlarsa konuşma onlar senin arkadaşn değildir işte

0|0
    0|0
  • sen milletin dediğine ne bakıyosun :) binbir türlü insan var

0|1
    0|0
  • Takma salla gec

0|0
    0|0
  • onlarla konuşmayı denedin mi. sert bir konuşma

0|0
    0|0
    • Hoslanmadigimi biliyolar ama huylu huyundan vazgecer mi?

• vazgecerler elbette hiçbir şey aynısı gibi kalmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• kötü kalpliler, kıskançlar ve özünde iyi falan değiller

0|1
    0|0
Yükleniyor...