Gördüğünüz bir rüyayı anlatabilirmisiniz?

bunların içinde görüp gerçekleşen rüyalar' öldüğünüz ya da birinin öldüğünü gördüğünüz gibi ama birde bazı rüyalar vardır hatırlayınca anlatmakta zorlandığın derecede soyut ve tarifi zor'

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim ilkokuldayken ölüm ve kaza rüyalarim birebir cikardi. sonradan cok degisik ruyalar gormeye devam ettim ama simgesel karisik. bir anlami var oldugunu biliyorum ama kendim ceviremiyorum bazen hissediyorum ruyamin ne hissettirdiginden iyi mi kotu mu biseyler yasayacagimi. bir tane rüyamı anlatayım. elimde fotoğraf makinesi yabancı bir çocuğun sokakta resimlerini cekiyorum her anı karelemek istiyorum çocuk sokakta yuruyor bende cekiyorum sonra bir eve giriyor apartmana ben de pesinden gidiyorum nereye gidiyorsun diyorum ama o sirada karanlik bir ortama donuyor apartmanin ici korkutucu hani boyle bar girisleri olur ya loş rutubetli tuhaf o tarz bir yer. ardından bu cocuk bir kapidan iceri giriyor dur derken girmisti ben de kapiya geldigim an büyülenmiş gibi hissediyorum kendimi istemsizce eve dogru cekiliyorum büyü var diyorum duvara bakiyorum simgeler beliriyor büyü simgesiymis güya o. sonra eve giriyorum istemeyerek bir suru kapi var teker teker odalara girip cocugu ariyorum derken girdigim oda da gerdekte bir cift goruyorum gelinlikli bir bayan hemen kapatiyorum kapiyi baska kapidan giriyorum tuhaf insanlar goruntuler hemen cikiyorum habire cocugu ariyorum ama yok en son misafir odasina giriyorum insanlar var. o anliyorum buranin aslinda cok kotu seyler yasanan bir ev oldugunu. birisi geliyor sira bize gelecek birazdan hepimiz olecegiz diyor. meğerse gerdek aslında bir ayinmiş. ayin bitince bizleri isgenceyle ayine kurban edecekler diyor. o an kendimi kocaman bir pencerenin onunde buldum. ve kendimi attım pencereden ama ayaklarimin ustune dustum kosmaya basladim pesimde adam vardi o an bir tanidik gordum amcaaa duur beni de al arabaya babama gotur beni diye bagirdim ve bindim arabaya. o an heyecanla su ev var ya ayin yapiolar o sira ama ruyamda oyle bir ayin sesleri var ki şu an urperdim anlatirken. elimde de bir tablet elime ayinde oldurulenlerin resimlerini atiolar beni de oldurecekler hizli git diyorum derken adam arabayi durduruyo ne alakaysa inio adam ve takipteki...

0|0
    0|0
    • Adam dikilmis bana bakio uzun sacli hirpano kilikli. O an arabanin sofor koltuguna geciyorum ama yok gaz nerde yok debriyaj nerde abuk sabuk ayagimla basiyorum ama bulamiyorum bir turlu aniden bir uyandim yatakta ayagimla garip hareketler yapiodum debriyaji ariyordum ya haha bole bir ruyaydi uyandim bitti kalbim kut kut atio

• Bu arada dunyanin yok olus anini goruyorum bazen o an oylesine bir bosluk ki canim yancak saniyorum ama acı cekmiyorum ölmekten bu yuzden korkmuyorum ruh hafifliyir acı cekmiyor ruyalarimda yok olusumu yasadim ben ruyamda bosluktasin sanki ve okadar derin bir ruyaydi ki gozumun onunden tum hayatim gecti ve dunya bitti demistim ruyamda tarifi imkansiz nasi anlatsam bilmiyorum şu an bile bir garip oldum keske gene gorsem seviyorum yok olus kiyamet ruyalarini. ama bu arada bir kac gun once deprem ruyasi gordum icimdeki his gene garip sinyaller veriyor. kucum bir olay değil geneli kapsayan yahut sehri kapsayan birseyler bilmiyorum Allah hayretsin sonumuzu..

• Tamam hocam iyi geceler yarın anlatırsınız :)

En İyi Erkek Görüşü

• En korkunc ruyamı anlatayım

Azrail gelip az kalsın tırpanı geciriyodu kafama asd

0|1
    0|0
    • o sıra uyandınmı

• tşkler biraz daha detayını hatırlar isen yazarsan sevinirim. bir film sensryosu oluşturuyorum görülen rüyaları birebir filme aktaracağım

• özellikle azraile dair hatırladıkların nasıl bir kılıkta gözüktü.

Kızlar Ne Diyor 2

• hapise düşüyodum koğuş arkadaşım rihanna cıkıyodu tanısıyoduk cok ıyı anlasıyoduk sonra diyodu benim bir arkadasım var kanye west o bu aksam bizi kacırmaya gelıcek sonra cidden kanye west son model arabasıyla bizi kacırıyodu ben bunlarla fotolar cekılıyodum bol bol sonra beni evime bırakıyolardı cok güzeldi ya uyanınca gercekten tanısmıs gıbı oldum :D

0|1
    0|0
    • bu rüyayı görürken tv ya da bilgisayar açıkmıydı özünde araştırmamdaki neden bu. bir sessiz ortamlarda görülen rüya birde tv ya da benzer sesler görülen yüda ya da sen uyurken evde birileri varmıydı gündüzmüydü gecemiydi gördüğünde. hatırlamak çok zor biliyorum ama çağrışımlar hatırlatır

• cok guzel bir arastırma konusu basarılar dilerim

• Anlatabilirim her şeyi ^)

0|1
    0|0
    • anlatır isen çok sevinirm bir projem var senaryo için rüya topluyorum. gördüğün rüyaları filmde izleme şandın bar yani

Erkekler Ne Diyor 1

• Genelde ölüyorum

0|1
    0|0
    • ölüm rüyaları genelde iyidir ömrün tazeleyor ve kalıp düşüncelerden sıyrıldığın anlamına geliyor

• o şeytani cinler, müslüman cinlerde var, şeytani cinler iyi gibi gözükp milrop tiplerdir mesela cinsellik esnasında çok güzel görünürler ama notmalde yüzleri çok çirkindir. müslüman cinlerde tam tersi seni belalardan kurtarmak için rüyanda korkutup düzelmen için uyarı verirler. dinde şöyle bir durım var ya hayırdan şer şerden hayır gelir

• Tamamda onla bunun bir alakası yok ki :)

Yükleniyor...