Evlendiğiniz kişi sizi döverse ne yapardınız?

Sevmeyerek aile zoruyla evlendiğiniz kişi sizi döverse ve sırf çocuklarınız olduğu için böyle devam eder miydiniz? Ne yapardınız?

0|0
54|41

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• Erkek veya kadın; genç, yaşlı, akran kimseye kesinlikle kendimi veya sevdiğim birini koruma harici el kaldırmam. Kimsenin de bana saldırmasını tavsiye etmem. Bu konuda yakınlık makınlık da takmam, yaş da cinsiyet de takmam. Benim nasıl ki birine vurma hakkım yoksa kimsenin de bana vurmaya hakkı yoktur, bana vurana ise anında çakarım bir tane. En son bir akrabam neden bana vurmaması gerektiğini öğrenmişti, o da birkaç yıldır gözüme görünmemeye dikkat ediyor.

0|0
    0|0
  • boşardım eşimi , çocuk var diye şiddete mi maruz kalınır huzursuz şiddetin olduğu evde çocuklar daha olumsuz şartlarda büyür, psikolojileri bozulur, boşanmak çocuklar için daha hayırlı

0|0
    0|0
  • Dayağa katlanmak için hiç bir bahane yetmez.

0|0
    0|0
  • Yorumlra baktimda kuzlarin hepsi atıp tutmus. Isin gercgi öyle değil bek çok sahit oldum cift gozmn onunde vuryr iki gün sonra yine ayni. Benim babam da şerefsizn tekiydi annem de cok bayak ydi buyuduk o olay bitti. Senlrce cocklarim buyusn diye katlnmis kadin oyuzdn böyle gordkce annm gozmn önüne gelir atip tutmayin allah hersyin hayrlsni versin kimse büyük konusmasin kimsde esne el kaldrmasin allah onu esne emanet etti.

0|0
    0|0
  • Ya yasalari bilmiyonuz siz beni dovuyo diye bir sikayet ediyosun adam uzaklastirma aliyo hemde makemeyi beklemiyo aninda kolluk kuveti uyguluyo evinin yakinlarinda gezerse sikayetinle hapse bile gidebilir :)))

0|0
    0|0
  • O 1 gun ben hergun ole bir hataya duserse uyuyana kadar bekler beli ile kuyruk sokumu arasindaki omuru kirarim o iyilesmez omur boyu aci ceker olede kindarim

0|0
    1|0
  • Ne olursa olsun kadina kalkan el kirilmali.. Ama iste sokakta adam karisina dayak atar gider adami doversin. Kadin kocam hem dover hem sever der.. Benim ailem'de bir kadina el kalksa babamin oglu olsa bile acimam.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey imkansız

0|0
    0|0
  • evleneceğim kadın beni dövemez diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • Ablacım bunun yasal yolları var buralarda bizim gibi akılsızlarla uğraşmak yerine onlara başvur derim.

0|0
    0|0
  • Bende onu doverim knk

0|0
    0|0
  • Dovemez. Doverse bend eomu doverdim

0|0
    0|0
  • Zevk almaya bakarım.

0|0
    0|0
  • nayır bir kadına dayak atmak o herifin acizliğini gösterir anlaşamıyolarsa boşansınlar zorlamanın anlamı yok herkes kendi kaderini kendisi çizer.

0|0
    0|0
  • Allahın verdiği emanete hıyanet etmek bu Allah belasını git darp raporu al mahkemeye ver kopara bildiğin kadar para kopar çocuklarıda yanına al

0|0
    0|0
  • Annemin evine giderim

0|0
    0|0
  • böyle devam etme , ayaklarin üzerinde durabilecek isen bosan kendi yolunu ciz!

0|0
    0|0
  • Bir süre dayanılır. Günün birinde canına tak eder elbet.

0|0
    0|0
  • Şikayet ederim onu

0|0
    0|0
  • Mor catiya siginirim 😃

0|0
    0|0
  • dövmem ben,

0|0
    0|0
  • Dövemez :D

0|0
    0|0
  • ellerinden öperim.

helal olsun kız derim

0|0
    0|0
  • Ben karşıyım şiddete ;)

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok uydurmayın

0|0
    0|0
  • Şiddete karşıyım ben

0|0
    0|0
  • Kızlar için geçerli bir sorudur. Beni kimse zorla evlendiremez! Ve kendimi kıza dövdürmem.

0|0
    0|0
  • Karımı dövmem, kendimide ezdirmem.

0|0
    0|0
  • intahar sebebi

0|0
    0|0
  • Dövemeeez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 53

• Hayır katlanmam öyle bir insana. Tez zamanda ayrılırım. Çünkü acı çekmişim yeterince bir de evlenince çekecek değilim.

0|0
    0|0
  • Çocuklarıma öyle birinin babalık yapmaması (yapamaz zaten) için hemen boşanırım.
    Bunun affedilir bir durumu yok çünkü.

0|0
    0|0
  • Ben de onu döverim.

0|0
    0|0
  • etmezdim çocuk anne babasıyla mutludur cümlesi mutlu evlilikler için geçerli emin ol mutsuz bir anne çocuğunu mutlu edemez kaldı ki kadınlar anne olunca kendi benliklerinden ve kendilerine olan saygılarından vazgeçerlerse yeni nesili nasıl doğru yetiştirebilir ki?

0|0
    0|0
  • Yok ya katlanamazdım ben

0|0
    0|0
  • Hayır. Devam etmem. Kendimi ezdirmem. Ailemden biri mutlaka sahip çıkar. Bende işe girer bakarım çocuklarıma. İşte bu yüzden kızlar okumalı

0|0
    0|0
  • Bende onu döverim. Ödeşmiş oluruz

0|1
    0|0
  • Asla, ne malum çocuklarada zarar vermeyeceği

0|0
    0|0
  • Elini kirarim ya da kirdiririm

0|0
    0|0
  • öldürürüm onu sandalyeye bağlayıp hortumla döverim çocuklarım olursa zaten eziyet çekmeme göz yumazlar diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bilmiyorum, oturduğumuz yerden yorum yapmak kolay olur

0|0
    0|0
  • Bende onu döverdim. :D

0|0
    0|0
  • Etmezdim.

0|0
    0|0
  • Çocuklar için devam etmek diye birşey yok öyle bir hayvanın çocuğa da zararı olur tabiki de boşanmak en doğrusu

0|0
    0|0
  • O beni dövmeden ben onu döverim

0|0
    0|0
  • hayata bir defa daha gelmeyeceksin... cocuklarınıda al onune bak derım

0|0
    0|0
  • Allah kimseye yaşatmasın. En yakın kadın kuruluşlarına giderim, yardım isterim herhalde. Bununla beraber boşanma davası. Çocuk var diye dayak yenilir mi?

0|0
    0|0
  • asla devam etmem şiddetin affı yoktur zaten gider boşanma davasını hemen acar sikayetci olurum

0|0
    0|0
  • çocuklarımın o ortamda yaşaması sağlıksız olur... onlar için daha uygun bir ortam için tüm imkanlarımı kullanırım gerekirse boşanırım

0|0
    0|0
  • Ailem buna müsaade etmezdi fakat oldu diyelim, çocuklarımı alıp baba evine dönerim tekrar, şiddetin olduğu yerde ne benim sağlığım ne de çocuklarımın sağlığı yerinde olmaz.

0|0
    0|0
  • Boş bir anında acısını misliyle çıkarırdım sonra ben basıp gidince o da bakar bakar ağlardı artık. Ayrıca çocuğum var diye katlanmak ne işimiz gücümüz var karnımızı doyururuz o kadar düşkün değiliz.

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Akıllı bir kadın kendisine el kaldırtmaz.

0|1
    0|0
  • sevmediğim biriyle evlenmem eğer bana şiddet uygulamayı bırak düşüncesi bile kafasından geçerse zaten bu ilişki bitmiştir ne beni nede çocuğumu görebilir

0|0
    0|0
  • Ayrilirdim çocuklarımıda yanıma alirdim o ailenin yüzüne bile bakmazdim başka sehre gider yeni bir yuva kurar çocuklarıma daha iyi bir baba bulurdum

0|0
    0|0
  • Düşünmek bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • aile zoruyla zaten evlenmezdim ama ben arayı düzeltmeye çalışmaktan yanayım eşim döverse affedebilirim

0|0
    0|0
  • Asla devam etmezdi tabiki..

0|0
    0|0
  • ona o yaptığını ödetirim.

0|0
    0|0
  • Ayrilirdim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam