Hayatı ne kadar ciddiye alıyorsunuz?

Evet arkadaşlar, şahsen hiç takmıyorum. Bu nedenle ciddi yaklaşımlarım yoktur hiç bir konuda. Sizin hayata bakış açınız nedir?

Güncellemeler:
Güncel.
Soru güncel

0|0
21|18

En İyi Kız Görüşü

• Ciddi sağlık sorunları, ölümler, büyük maddi darboğazlar, çocuklar, güzellikler, anne olduğum an onların ilk ağlayışını duymamla yaşamın amacını keşfetmem, onları kaybetmekle burun buruna gelmem, başkalaşım geçirmem, akıp giden yıllar içinde acıları, sevinçleri, hüzünleri, aşkı, dostluğu en yoğun halleriyle yaşamam karşısında yalan dünyanın bende hiç etki bırakmadığını ve hiçbir şeye takmadığımı söyleyebilmem mümkün değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayata bakış açım; daima dürüstlük oldu. Ancak doğdugumdan beri bu bakış açısıyla yürüdüm ve çok hançer yedim. Ama şimdiki bu dünya düzeninde dürüstlük naibi insanların neden hayvandan farkı yok gibi muamele görüyor? Bu dünya bizim hatrımıza dönüyor, sizin değil yalancılar!

0|1
    0|0
  • zerre sallamıyorum

0|1
    0|0
  • Hiç bir şey yokmuş gibi öte yandan her şey olabilecekmiş gibi ortasındayım

0|0
    0|0
  • Pek ciddiye almıyorum hayatı.

0|0
    0|0
  • pek ciddiye almıyorum

0|0
    0|0
  • Çok ciddiye alirim

0|0
    0|0
  • Senden bir eksik ahmetten iki fazla hayat ciddiye alınamayacak kadar basit.

0|0
    0|0
  • Hic almıyorum

0|0
    0|0
  • çok fazla ciddiye alıyorum

0|0
    0|0
  • Ciddiye almıyorum ama ilerde o bizi ciddiye almıcak asdf

0|0
    0|0
  • Umrumda değil. Bir kurşunluk canım var.

0|0
    0|0
  • Çok ciddiye alıyorum tabiiki de ve vur patlasın çal oynasın modunda yaşıyorum aynı zamanda

0|0
    0|0
  • Umrumda değil, sıra kuyruğunda bile ciddi duran insanlara bile gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Buraya pek takılmıyorum yettiği kadar. Elimden geldiğince ahirete yatırım yapıyorum

0|0
    0|0
  • hiç almam

0|0
    0|0
  • Hiç ciddiye almıyorum. Bana her gün bayram :)))

0|0
    0|0
  • Pek ciddiye almıyorum çünkü umrumda değil hayat

0|0
    0|0
Yükleniyor...