Artik pskolojim bozuldu napmaliyim lutfen , ?

Nerden Nasil baslamaliyim bilmiyorum. Genc bir kizim ailemle yasiyorum. Ailemde malesef hep Annem benim ve kardesimi buyuttu. Babam denilecek insan hep disarlarda gezdi tozdu parasini pulunu hep disarda kumarda onda bunda yedi. Ailesi icin bes kurus birikimde bulunmadi. Kucuklugumden beri annemi azarladi. Annemin meslegi isi gucu var ama hep iyi niyetinden ve korkusundan hic bisey yapamadi. Bu durum hala devam ediyor.
Yurtdisinda yasadigmiz icin akrabamiz fazla yok tek uzaktan onlarlada görusulmuyor. Ben 22 erkek kardesim 16 yasina geldik. Ikimizde okul Hayatimizda gayet basariliyiz. Ben 2 unv bitirmek uzereyim ayni zamanda 3 aydir hergun calisiyorum haftanin 5 gunu.
Annemle Babamin kavgalari annemin caresizlgi babama karsi öfkem hic bitmedi. Babami gercekten bir Gun olsun sevmedim ici cok fesat biri ve malesef ayni evde yasadigmiz icin hep huzursuzluklar bize oluyo. Kucuklugumden beri benden bir poh olmaz benden Adam olmaz laflariyla buyudum. 3 sene önce universite kazandigimda Babam sevinmedi bile. Burslu okuyup devletten Onun icin para almami istedi. Seni okutucak halim gucum yok dedi, hic unutmam. Cogu kez sinirimi asmamisimdir hep aileyi bir arada tutmaya calismisimdir. Yuzume tukruk, beddua vs cok duymusumdur. Kavgalar gurultuler pskolojik siddet kucuklugumden beri hep yasamisimdir. Bu yuzden genc yasta cok olgunlastim. Anneme hep borclar cektirdi yillardir kendi Pisligi yuzunden Annem korkusundan hic bisey yapamadi. Aslinda onada kizginim bir yuzden cubku evlendikleri gunden beri Annem huzur bulamamis. Görucu uslu istiyerek evlendiler sonra buraya yurtdisina geldilrr.
Ben tum bu olan bitenler olsa bile hep dimdik durmaya calistim ayaklarimda, arkadaslarim denilicek insanlar beni olur olmaz hersey icin cekemedi. Ben hic kimseye anlatmadim bu durumlari ve hic bisey umursamadim. Sadece Annem ve kardesimi. Babam 4 yil önce gizli 2 kisiyi öldurdu

Güncellemeler:
:(

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçek olmamanı ümit ediyorum şu an

0|0
    0|0
    • Yemin ediyorum gercegim :( malesef ve malesef

• Evet hassas ama bir okadarda guvenemiyorum ya inanmazlarsa ya da ya beni annemi sustugmuz icin bizi suclarlarsa? :( pazar gunu belki Moralimizi bozduysam Özur dilerim fakat kimseye acamam bu konuyu... Yasiniz buyuk oldugu icin sevindim beni belki daha iyi anliyosunuz... Tum bu seylerin hayatimi degistirmicegne kendime söz verdim ama yinede cogu kez odamda sessiz sessiz agliyorum...

• Anneme yapilan haksizliklar ve hersey zoruma gidiyor. Hic bir zaman huzur bulamicagmizi dusunuyorum , gunluk yasam devam ediyo ama bu seyler hep aklinda ve Kalbinde kaliyor...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...