Yaniliyorsunuz Hanimlar. Biz Hizmetci Degiliz?

Arkadslar ozellikle bayan arkadaslarim. Yanlis anlamayin ama aklima su takildi. Okudugum bncelerde , sorularda hep kadinin zorluklarindan bahsediliyor. tamam evet zorluklari oluyo ama bunun icine " yok kadinlar hizmetci gibi eve bak ise bak koca isten gelsin tv basina otursun. Kadinlar hizmetci" gibi seyler soylenmesi bnce cok yanlis. Sen kadinsin evlendiginde bu isleri yapmak zevk vermeli bence. Ev senin evin babanin evinde olmadigin kadar rahatsin belki. mutfagin kralicesi sensin. Herseyin patronusun ve herseyin yerini sen biliyorsun. Sen yemek yapmassan bir cok kisi ac kalicak. Cocuklarin olcak. Onlari buyutmek. Egitmek. Senin bir parcan ona bakmak zevk vermeli. Eslerimiz sabahtan aksama kadar calisiyo. Bir cok kisinin baskisi altinda calisiyo. Eve gelince onu hos etmekde bnce zevk vermeli. Cunku o adam senin ve cocuklarin icin calisti butun gun. Haksizlik etmeyin hanimlar. Evlilik cok ozel bir muessese. Evde is yapmakda bnce zevkli olmali cunku ev senin. Kendinizi kole gibi gormeyin lutfen. cunku biz hepimiz cok degerliyiz. Biz kadinlar istersek dunyayi bile yonetebiliriz. Hele su zamnda yeteri kadar imkanimiz varken.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Babanın evinde olmadığın kadar rahat kelimesine katılmıyorum öncelikle çünkü baba evi en rahatı kimse seni baban kadar sevmez korumaz. ikincisi çalışan bayanları düşün onlarda akşama kadar başkalarının baskısı altında çalışıyor akşam eve geliyor bide koltuğa oturmuş emir yağdırıyor en azından yemek bekliyor herkesin katlanma katsayısı vardır bir süre sonra çekilmez hale gelmesi çok normal... çalışmayan bayanları düşün en azından dışarıda çalışmayan ev işleride o kadar zor ve yogun ki onlar bile çok yorucu aslında kadınların tek istediği birazcık sevgi ve anlayış.

0|0
    0|0
    • Evet haklisin ilgi ve sevgi zaten olmali

• İlgi sevgi olduğu zaman adamda kadınına yardım etmekten zevk alır kadında kıyamaz zaten her şey sevgide anlayışta biter

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok doğru bir düşünce tebrikller. Bazı erkekler ilgisiz davranınca Evi otel gibi kullanınca Kadınlar da böyle hissetmeye başladı..

0|0
    0|0
  • kız haklı

0|0
    0|0
  • ne güzel benimsemişsin köleliği

0|0
    0|0
  • ;))) hayallerimin kadini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ev hanımıysan böyle olabilirsin tabi
    Ama bana tamamen ters
    #HizmetçiDeğilim

0|1
    0|0
  • Büyüdüğün ortamı düşünüp acıdım sana şu an. Kocana kölelik yapmanın iyi bir şey olduğunu düşündürecek kadar korkunç bir ailen olmalı.

0|0
    1|0
    • Asil bunlari dusundugun icin bn sana aciyorum. Bu kolelik degil dusuncedir. Ayrica Allahu tealanin emridir kocaya itaat.

• Kadınların bana itaat etmesini istiyor olsam ilk yapacağım şey uyduruk bir tanrı yaratmak olurdu aynen.

Yükleniyor...