Aşırı Şımarık Kardeşime Ne Yapabilirim?

Kardeşim eylül'de 18'e girdi ve araba hastası bu serserilerin keşlerin takıldığı "HONDA CİVİC" arabanın hastası yıllardır araba alın diye bağırıyor kendini odaya kitliyor kavga çıkartıyor evde huzurda kalmadı bir ara hatta yeni girdi 18'e bir arkadaşı vardı 2 yıllık onunda arabası vardı bu 18'e girdiğini öğrenince hemen bir akşam dışarı çağırdı biz gitme yapma bu saatde nereye ya falan desekte dinlemedi çıktı eve geldi üzgün yattı direk birşey söylmedi bir amca var çok yardımı oldu uzaktan akrabamız onuda çok seviyor ona ertesi sabah söylemiş bu buna 28 milyarlık senet imzalatmış o amcada zengin baya sağlam birisi yardım etti sağolasın tanıdığı polisleri almış falan böyle şımarık kız görmedim ben evde kavga eksik olmuyor araba/gitar kursu/telefon/ehliyet durumumuzda çok iyi değil yeni ev aldık ama anlamıyor artık okadar şımardıki o adamda bir b*ka yaramıyor diyor (zengin amca) durum böyle buna nasıl birşey yapabiliriz soruları alabilirim açığım.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemin ediyorum sondaki kiz kelimesini gorene kadar erkek saniyordum kardesini. Sert olmaktan baska yapabilecegin yok gibi su an. Herseyine izin vermeyeceksiniz cokta ustune gitmeyin ama o ince cizgiyi yakalayin

0|0
    0|0
    • Keşke dinlese hemen çıkıyor bıktım sizden diyor evden çıkıyor liseli kafeleri var burada oraya gidiyor

• Allah dagina gore kar verirmis ya demek sizde sabir var. O kardes bende olsaa ahhh!!! Allah kolaylik versin

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...