Annem kanser hastasi , bu imansızlığım için yeterli bir neden degil mi?

Sadece bu inancligim icin sadece 1 nedeni degil mi?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• elinden şekeri alınmış çocuk şımarıklığı bu tavır, isra-67 senin için yazılmış olmalı..
    "Denizde bir tehlikeyle karşılaştığınız zaman, O'ndan başka bütün yalvarıp yakardığınız şeyler, sizi yüzüstü bırakarak yok olup giderler, ancak O kalır. Sizi kurtarıp, sağ salim karaya çıkarınca, hemen yüz çevirip unutuverirsiniz O'nu. Çünkü insanoğlu gerçekten nankördür."

1|1
    0|0
    • Benimde sana sorum şu:
      Neden denizde tehlikelerle karsilasanlardan biri benim, neden bir baskasi degil?

• gerçekten anlayıp sana derman olabilmeyi isterdim ne diyeyim allah gönlüne ferahlık versin ve inayet nasip etsin kendini kapatma, düşünmeye devam et hakikati er geç yakalayacaksın..

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tabisi Allah sevdiği kullarına özellikle müsibet yollar, sevmediklerine ise güllük gülüstanlık bir hayat verir ki ahirette isteyeceği bir şey kalmasın.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İmanlı olmak, inançlı olmak çok güzeldir. Belki de annen için en iyi ilaçtır senin dua etmen.

0|1
    0|0
  • Degil kanki, insan gibi oku arastir bilgili ateyiz ol.
    Bu arada umarim iyilesir annen, buyuk gecmis olsun

0|1
    0|1
  • Neden peki nedeni ne? Kanserde insan hataları yüzünden olan bir hastalık

0|1
    0|0
  • Şu aptal dünyada bir senin annen kanser olmuyor.

0|2
    0|0
    • Su aptal dunyada benim annem kanser olmayi haketmiyor!

• Ama bazilarin basina hic kotu olay gelmiyor

• Bunu da biz bilmiyoruz. Yakın bir zamanda ben de ailemden birini kanserden kaybettim. Hala kabullenemesem de isyan da etmiyorum. Beni Yaratan kaldıramayacağım bir yükü vermez

• Değil

0|1
    0|0
  • Benim babam 6 sene önce trafik kazasında öldü
    Bu senin imtihanın dediler bana. Kimseye bir zararı olmayan kendi çapında bir kızı Allah neden böyle imtihan eder bilmiyor

Allah'ın cennetini falanda istemiyorum eksik olsun

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Değil.

0|1
    0|0
  • Öncelikle acil sifa diler gecmis olsun diyorum benim yakın akrabakarım geren yakın cevrem cok sayida kanser hastası var. kolay değil tabii ki

0|1
    0|0
  • Milli oldunmu

0|3
    0|0
  • Aklının var. Olması inanman için yeterli değilmi

0|1
    0|0
  • Değil tabiki küçücük şeyde dini satan merkezi satar

1|1
    0|0
  • benimde babam kanserdi vefat etti. bu sadece tek senin başına gelmiyor.

0|1
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • sen inanmıyosun diye annen kansere yakalanmış degil, kalıtsal ya da başka sebepleri vardır

0|1
    0|0
Yükleniyor...