Kayserideki iğrenç olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Üvey anne tarafından dovulen cinsel istismara uğrayan kadın hakkında ne düşünüyorsunuz sizce o küçük bedenlerin bunları hayatı boyunca hep bir öğrencilik olarak tasiyacaklar peki o... kadının 46 yıl hapis yemesi yeterli mi

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• O kadına bana versinler
    Elime kalın bir demir alırım
    Ateşte nar gibi olacak kadar demirin nir tarafını ısıtırım
    Sonra soğuk tarafını o kabının g. tüne sokarım taaa midesine kadar
    Neden soğuk taraf dersen sıcak taraf dışarda kalsınki tutup çıkartamasın demir hep içinde kalsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kadın ağırlaştırılmış müebbet yemeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadının yediği yıl önemli değil. Nasılsa intihar eder.

0|0
    0|0
    • İntihar etmesi kimseyi rahatlatmaz sadece kendi rahatlar bence işkence görmeli o çocuklara yapilanin 2 katı yapilmali

• Dayak yemiş. Dayak yemesi bişi ifade etmez işkence görmeli

• Medyanın uydurmaları onlar. Kim bilir neler yapiyorlardir içeride

• M. Etme ora öyle bir yerli ettiğinin fazlasını yaşatacaklar. Yetmez ama elden ne gelir. Böyle kadınları cinsel piskopstlsrın eline verecekler görecek istismarı buzlu bademim

0|0
    0|0
  • Bu olaylar sadece iç anadoluda veya kayseri gibi şehirlerde olmuyor şehri kötüler gibi vurgulamayın lütfen genel yazın şikayet edicem sizi

0|0
    0|0
  • Artık cezaevlerinde televizyon vardı sanırım bazılarında, o kadın içeri girince ona haddini bildirirler umarım :)

0|0
    0|0
  • Onu alacaksın gazı antebin nizip ilçesinde oturuyorum mültecilerin yanına anadan doğma birakacaksin ölene kadar...

0|0
    0|0
  • O kadini ceza evinde besleyim doyuran devlete yaziklar olsun

0|0
    0|0
  • keşke burada denk gelsemde gtune lahmacun kuregını sokup ıtelesem^^

0|0
    0|0
    • O kadına o az gelir bence o...

• Aslinda idam sart oldu durum bunu gosteriyor cunku bu her zaman toplma herkze zarari olani ascaklr

0|0
    0|0
  • keşke az 1 2 yıl yeseymiş linç ederdik onu korkardı acı çekerdi

0|0
    0|0
  • 46 yıl içinde olur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Devlet ladini korudugu kadar cocuklari korumuyordur kadini dovdukleri icin ankaraya gonderiyor ama cocuklari o kadar koruduguna inanmiyprum

0|0
    0|0
  • Hayir onu hapishanede bolum bolum kesmeliler aci cektirerek oldurmeliler ayni iskenceyi yaparak

0|0
    0|0
  • Yetmez müebbet olmalıydı bence ama hapistekilerin onu sağ bırakacağını hiç sanmıyorum inşallah aynı şeyi yaşar adi o... Kadın
    Ufacık minicik çocuklardan ne istedi yaa

0|0
    0|0
  • 45 yil hapis yiyen cani insana icerde işkence uyguladiklarini okudum en son iyi oldu

0|0
    0|0
  • 46 sene yaşatmaz onu mahkumlar o ceza evinde zaten :D

0|0
    0|0
    • Öldürmemeliler işkence yapmalilar sürünmeli

• aynı işkenceyi kendisi görüp daha sonra ömür boyu hapis lazım bence

0|0
    0|0
  • Ben hakimin yerinde olsam idam cezası verirdim

0|0
    0|0
  • Böyle kişiliksiz kişilerin yaşamaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Merak etme hapishanede linç etmişler bile ilk günden böyle de gider o 46 yıl ona normal hapis hayatı gibi geçmeyecek. Bize sayı olarak az geliyo ama o içerdeki kadınlar da bir anne onu mahvederler eminim alırlar intikamını o zavallı yavrunun

0|0
    0|0
    • İnşallah vahşet resmen ya öldürmemeliler sürünsün o...

• Biz ne yaparsak yapalım içimiz soğumaz Allah soracak hesabını ve verecek cezasını

Yükleniyor...