Sabahın 4 buçuğunda matkapla duvara delik acan komsuya ne demeli?

gecenin olmadik zamaninda banyoda sarki soyluyor ve oldugu gibi duyuluyor. yetmiyormus gibi sabahin korunde matkapla nr isin var be adam?
sabahlari denk geliyoruz bazen gunaydin gunaydin o kadar. kibarca nasil soyleyebilirim sessiz olmasini?
bir sabahim var onunda icine zicti

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• olay anında kapısını çal ve sessiz olmasını söyle. medeni bir insansa eğer bu uyarıyı kulak ardı etmez...

0|0
    1|0
    • Pardon eksiledim ya :D o saatte adamin kapisinda ne isim var :D

• hem eksi hem de eig şaşırmıştım ki yorumu okudum :))

saçma oldu gece gece ne işin var adamın kapısında.
      günaydın dedikten sonra rahatsız olduğunu araya sıkıştırsan daha iyi olur gibi :D

• Gunaydin dyo cevp vermiom. Bir kac gun sonra cok uykusuzum bu aralar falan derim :D

Erkekler Ne Diyor 20

• muhtemelen 35-40 yaş arasında. iri kıllı başı tepeden az dökük güler yüzlü biridir. yalnızdır. durduk yere motivasyon geliyordur birşeyler yapma isteği işe yarama güdüsü doğuyordur.
    bir gün karşılaştığında de ki, alt komşu (ya da üst komşu veya karşı apartmandan biri de) geçen gece müzği açtı ses etmedim. gece yarısı çekişle çivi çaktı saat 2 idi ses etmedim. ve en sonunda bağıra bağıra birisiyle tartışıyordu uykumdan hep uyanıyorum polise şikayet edeceğim gına geldi ama napsam bilemedim siz hiç rahatsız oldunuz mu napsak topluca mı şikayet etsek diye harla gitsin

0|0
    0|0
    • hic muhabbetim yok adamla. yasida yok o kadar en fzla 30 olabilir. durduk yere boyle bisey soylemem garip olmaz mi? adam okuz ben soylerken cekiniyorum. yok boyle bisey ya

• garip olmaz

• Gidip sus artik laaan de.

1|0
    0|0
  • Benim komsum gece 2 de 3 te duvara çivi cakiyor baska seylerle ugrasiyor sulalesinden baslayarak tatli bir dille uyardim problemimiz simdiluk son buldu.:D

1|0
    0|0
  • ben olsaydım karsılık verırıdım bnde ona matkapla duvarına delık acardım kı bızım ust komsununda her sabah cocugu aglıyor bnde bunalıma gırdım ıyıce:D

1|0
    0|0
  • o elindeki matkabı hemen bırak yoksa bende senin mabedine delik açarım demeli

1|0
    0|0
  • Matkapla olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
    • sesinden oyle anlasiliyor. bilmiyorum adi baska biseyde olabilir o kadar anlamam ama baya gurultu yapiyor

• Kagida yaz kapiya sıkstır 😀

0|0
    0|0
  • birşey söylenmesi yanlış alıcan eline küreği kapıdan çıkınca yapıştıracan ağızının ortasına o gerisini anlar o sonrası için hal ve hareketlerine çeki düzen verir.

0|0
    0|0
  • lokum ikram ett

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım alırdım o matkabı müsait bir yerinde delik acardım bidaha sesli harfleri bile sessiz söylerdi ozaman.

0|0
    0|0
  • Beline kuvvet kardeşim

0|0
    0|0
  • kapiya vurup soyleyebilirsinn, sabah 4 yerine oglen falan yapsin

0|0
    0|0
  • Ne güzel benim de gecenin bir yarış konser veren Komşum var

0|0
    0|0
  • Pazarları malum çiftlerin günüdür. O kişi geceyi kanepede geçirmiş anlaşılan psikolojik olarak illa bir yere girilmesi lazımdı. Olan duvara olmuş ehehe

0|0
    0|0
  • ağzına zıcmalı valla

0|0
    0|0
  • Sende hiltiyle girişseydin :)

0|0
    0|0
  • Sende duvara bir cisimle vursaydın anlardı hatasını

0|0
    0|0
  • Ebeni çağır demeli :)

0|0
    0|0
  • Dikkatini çekmek istiyor tanışmak için uyanık yea, işe yarayan bir teknik :p

0|0
    0|0
  • "Bu sahahta uyutmadığınız için teşekkürler" de. 😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...