Ehliyeti EGM'den hemen mi almalıyım?

Günaydın arkadaşlar, ben geçen hafta cumartesi direksiyon sınavımı geçtim. Dün de sertifikam çıkmış. Simdi sertifikayı en erken salı alabilirim. Sertifikayı alır almaz 2 gün içinde egm ye mi gitmeliyim. Çünkü galiba cuma 1 ocak. Yani 1 ocaktan sonra gidersem stajyerliğe mi kalıyo? Bu ne saçma şey. burada gördüm birkaç kez o tarz sorular. Doğru değil deyin ya.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu stajyerlik yeni kursiyerlere geçerli yani 1 ocaktan sonra sınava gireceklere. Sen kazanmışsın sertifikayı almışsın eğer maddiyatın varsa dosyanı al maliyeyi yatır dosyayı egmye teslim et istediğin zaman alırsın kartını

0|0
    0|0
    • Maddiyat var ama vaktim yok. Çok kalabalık oluyormuş, bir türlü alınamıyormuş. E benim de finallerim var. Birden korktum işte.

• Korkulacak bir durum yok ortada

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır kalmıyor. istediğin zaman alabilirsin sonuçta almaya hak kazanmışsın artık. hayırlı olsun. güvenli sürüşler

0|0
    0|0
  • Onu bır kursa sor kanks

0|0
    0|0
    • Burdakiler yok öyle bir şey dedi, ya öylesi çok saçma olurdu zaten ben almışım resmi olarak

• Hazir bitirmis oldun zaten stajyerlige kaymiyo istedigin zaman aliyosun ki ocaktan sonraya kaycak 1inden sonra harc parasi yukselcekya isini biliyolar serefsizlik yapiyolar 15dakkalik is ama haftaya geldiyolar ben calisiyorum surekli istedigim zaman izin alio gelimiyorum de emniyettekiler sert oluyo oyke yetistirildikleri icin sende sert cik ortaligi aya kaldirmadan ama ozaman verirler

0|0
    0|0
    • Gittiğim gün vermek zorundalar yok öyle haftaya gel falan.

• Aynen böyle ol 1hafta sonra gittim hazir degil daha 1hafta sonra geldedi tansiyon cikti dedim calisiyorum (gercekten calisiyorum dedim paramdan kesiliyo senmi vercen gunlugumu dedim tamam otur suraya dedi 5dakkada hazirladi verdi yuzune sovucektim ugrasmak istemiyolar

• yok yok gönül rahatlığıyla istediğin gün alabilirsin.

0|0
    0|0
  • istersen 1 sene sonra al bişey olmaz hatta ocakta almaa gitsen daha iyi olur yeni kartlardan alırsın

0|0
    0|0
  • sen işini şansa bırakma yarın sabahtan git. Zaten akşama kadar çıkıyor. Hatta şimdiden randevu al.

0|0
    0|0
  • öyle değil sen sinavı verdin gidip alıcaksın sadece 1 ocak olayı seni etkıllemez istersen 1 yıl sonra al fark etmez

0|0
    0|0
  • Ben açıkçası her kadının stajyerlik sürecinden geçmesini isterim

0|0
    0|0
    • Tabi, kesinlikle. Alkollü araç süren biz, ehliyet kemeri takmayan biz, sinyal vermeyen biz, hız ihlali yapan yine biz (!)

• O zaman sen benim dediğim kadın. Sürücüleri anladın nasıl olduklarını

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben geçen hafta sabah 7 de gidip akşama kadar bekledim büyükşehirlerden birindeysen acele et derim

0|0
    0|0
    • Ankaradayım ya çok kalabalık oluyormuş. İşte o sebepten ne yapacağımı bilemiyorum.

• Off randevu falan alınıyor mu acaba bunun için? Yuh ya sıraya bak. İlçe emniyetlere sormak lazım bunu ilçelere de çok uzagım. Babamla ilçeye giderim olmadı. Çok teşekkür ederim :)

• Randevu vardı ama dolmuş ben de alamadım bala çubuk etimesgut gibi ilçeler veriyor ehliyeti yakınsanız gidin derim:)

Yükleniyor...