ÜNİVERSİTEDEYİM LÜTFEN YARDİMCİ OLUN NAPCAM?

Manisada okuyorum üni 1. Snf öğrencsym okula geldgmden beri 3 kizla tanstm 4 lü takiliyoruz. ama hayatmda bu kadar kıskanc kızlar görmedm. saclarım uzun dogal sarisnm belime kadar. bana sürekli yok sacin kirik su saclarini kisa kestr dyip duruyolar. zayifm hani kemikli bir yapim var sürekli zayfsn cubuk bacak diye alttan laf sokuyolar. ama hic bir erkekten bikez bile zayf kelimesini duymadm. okula geldgmden beri bana teklif edenler oldu kendilerine olmadgi icin kulp takip oturdular. en son da bir aksam ünide kantnde oturuyoduk karsidan yakisikli kivircik sacli bir cocuk geldi bizim capraz masaya oturdu. hepsinin ağzının suyu aktı. ama oglan döndü iki defa bana bakti güya inanmadilar. aradan bir ay gecti cocuk beni instagramdan bulup ekledi. bunada inanmadilar yalan inanmam adini soyadni söyle bakcam dediler. söyledm. bu seferde kıvıryolar bu o cocuk degl bence karstryosun dediler. bu kadarıda pes artik. bende istifimi bozmadm aman herkimse cokda mühm degl zaten dedm konuyu kapattm. ama sinir oluyorum yaptiklarna sizce ne yapmalym?

0|0
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...