ÜNİVERSİTEDEYİM LÜTFEN YARDİMCİ OLUN NAPCAM?

Manisada okuyorum üni 1. Snf öğrencsym okula geldgmden beri 3 kizla tanstm 4 lü takiliyoruz. ama hayatmda bu kadar kıskanc kızlar görmedm. saclarım uzun dogal sarisnm belime kadar. bana sürekli yok sacin kirik su saclarini kisa kestr dyip duruyolar. zayifm hani kemikli bir yapim var sürekli zayfsn cubuk bacak diye alttan laf sokuyolar. ama hic bir erkekten bikez bile zayf kelimesini duymadm. okula geldgmden beri bana teklif edenler oldu kendilerine olmadgi icin kulp takip oturdular. en son da bir aksam ünide kantnde oturuyoduk karsidan yakisikli kivircik sacli bir cocuk geldi bizim capraz masaya oturdu. hepsinin ağzının suyu aktı. ama oglan döndü iki defa bana bakti güya inanmadilar. aradan bir ay gecti cocuk beni instagramdan bulup ekledi. bunada inanmadilar yalan inanmam adini soyadni söyle bakcam dediler. söyledm. bu seferde kıvıryolar bu o cocuk degl bence karstryosun dediler. bu kadarıda pes artik. bende istifimi bozmadm aman herkimse cokda mühm degl zaten dedm konuyu kapattm. ama sinir oluyorum yaptiklarna sizce ne yapmalym?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu hiç sallama onlari kaile alam kudursunlar o çocuk değil derlerse de banane o çocuktan :D de gül geç, daha beter gıcık olsunlar.
    Ve mecvur değlsin onlarla konşumaya takılmaya kendine başka arkadaşlar edinmeye çalış bak acele etme acele karar verme ve kesinlkle ünide ya da bütün hayatın boyunca hiç bir kız arkadaşına sırrını verme , eğer aranız bozulursa siz kzıalr malesef bütün kirli çamaşırlar seriyorsunuz aranzı bozulunca :D
    O yüzden biraz sırlı ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasligini kes bukadar basit :D sınırsız kezbanlar ne işin olur oyle insanlarla. Gerekirse hiç arkadasin olmasin ne gerek var :/ hayir konu senin guzeligin veya erkekde degil. Sen iyi birsey yapsam sana iyi birsey gelse okulu kazandin felan derslerin iyi olsa ona bile tas koyarlar. Aman diyim uzak dur

0|0
    0|0
    • Anneme anlattm telefonda kızm 4 senen var idare et gerekirse sende alttan laf vur kendiler gibi diyo ama son olaya cok kizdm cocuk o deglmis mallar 😢 ne yapmalym

• Arkadasligini kesicen icin gerek yok bisey demene. Ama eyer yavas yavaa kesicem diyosan ya da yapamam diyorsan hic bir sirini en ufak olayini bile anlatma. Evet o degilmis de gec. Bilmesinler gerekde yok. Otek turlu devaam ederler seninle urasmaya sana kendini kotu hisetirmeye. ya da aranizda birsey olma olasiligi varsa bile ona bile comak sokarlar. Dusunsene cocuga nasil rezil olursun.. Yeni cevere edin kendine. Bunlara hic birssy anlatma. :D yemek yedim bile deme :D

• Off yaa ben olsam yerden yere vururdum onlari. Cirkeflere bak seni mazlum bulmuslar seninle urasiyorlar. Kiskanclar. Hayir anlamiyorum neden? Ne geregi var durduk yere bir kizi kiskanmanin ya da nefret etmenin. Sadece kezbanlik net

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Başka kız arkadaşları edin. Kızlara sinirlenip erkeklere sığınmaya çalışma. Hatta bir süre yalnız takıl. Kendini derslere ver. Ekonomik durumun iyiyse ye iç gez.

0|0
    0|0
  • Bayiliyorum kizlarin bu muhabbetlerine yaa :D

1|0
    0|0
    • Ama sinir oldum bariz kiskanclik degilde ne yani napmam lazim bu son durumda 😢

• Ben olsam artik gorusmeyi keserdim. Ileride sana zarar da verebilirler. Kiskanclik berbat bir duygudur.

• 4sene daha burdym mecbur knscm ama bu son yaptklari cok zoruma gtti sanki yalancym cocugun adini soyadni sordular bakncada o degil ayagi yapiyolar 😢 napmallym lütfen fikir vern

• S. ktir et onları hayatından.

0|0
    0|0
  • Heyy yavrum heyy. Bunlar yarın öbürgün evlenecek ana olacak..

0|0
    0|0
  • sinir olacağına onlarla muhatap olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kere suna emin ol seni kesinlikle kiskaniyorlar. Ama oyle boyle degil deli gibi. Ben senin yerinde olsam onlarla arkadasligimi hemen keserdim. Ama boyle de hedeflerinde olursun. O yuzden takmamaya calis. Yap dediklerini yapma. Mesafeni koru ama tamamende kesme. Dusmana ne kadar yakin olursan o kadar iyi. He he de gec. Sirrini falan kesinlikle anlatma.

1|0
    0|0
    • Haklisiniz takmamam lazim ama son yapilan agrima gitti sanki yalancyim o cocuk o degl diyolar ya 😢

Yükleniyor...