Arkadaşlar babam araziyi sattı evin tek oğluyum 3 milyon tl kaldı sizce nasıl yatırım yapmalıyım?

konut almak sizce mantıklı mı izmirden yazıyorum en azından sizden bir öneri almak isterim?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• mutluluga yatırım yapardım

0|0
    0|0
    • mutlu edecek kız bulabilsem

• @AsiPrensF 'in yorumu mantıklı arsa alırsın seferihisar tarafına baktın mı bu sene çok ucuza iyi yatırım yapabilirdin oradan

sonra bu söylediklerim işe yararsa bana da danışmanlık ücreti ödüyosun

• tabıkı de :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Oncelikle ortakla ise girme 😊 piyasayi arastir neler yapabilirsin felan guzel bir spor salonunacabikirsin mesela fazla masrafli degil actiktan sonra tabi en fazla 300 bin tl felan harcarsin ya da 1. 2 guzel yerde ev alip kiraya verebilirsin araba felan alip bosa gitmesin dukkan acabilirsin felann filan

0|1
    0|0
  • Konutta olabilir ama arsa al kardeşim ileri vadeli gelişime açık bir yerden. burada ileri goruslu olan veya böyle birinden yardım alman şart. 10 sene önce 10 bin TL ye aldığı arsaya şu an 12 katlı apart. Yaptirdi 3 daire artı bodrum katı aldı tanıdık. Fiyatı 1000.000 TL şu an .

0|0
    0|0
  • Baban öldümü de mi sana kaldi para

0|0
    0|0
    • kardeşim hayır ama uğraşmak istemedi artık

• Dostum ev filan al derdim ama 5 yil once 160 bine alican ev 500 bin simdi sen bankaya at o parayi faizi 10 bin eder her halde onu yersin hic ev filan ugrasma kiracilara guven olmaz

• Aynı bana da arsa kalacak İzmir/Foça takibe aldım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...