YABANCI BİR KIZLA EVLİLİK?

Arkadaşlar benim rusyada kız arkadaşım var ve çok iyi kalpli, çok sadık bir kız. Müslüman olmayı kabul ediyor benim için. Sizce müslüman olursa evlenmemizde bir sakınca varmı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum. Rus bir kızla evlenmek hakkında
Evet arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum. Yabancı bir kızla evli olan tanıdığınız ya da evli olanınız varmı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Hayır neden sakınca olsun
    Putin taş koymazsa kısmetinize hiçbir şey olmaz

0|1
    0|0
    • Onda sıkıntı yokta. Bazı kaygılarımda var, bizim insanlarımızı bilirsin onlara göre bütün ruslar oro... :(

Kızlar Ne Diyor 1

• evlenmek için müslüman olunmaz, dini anlat kabul ederse Allah için müslüman olması gerek. Rus kadınlarının çok sağdık ve çok iyi eş olduklarını duymuştum.

0|1
    0|0
    • Evet öyle herşeyi kabul ediyor gerçekten çok sadık. Dediğin gibi zaten istanbula geldiğinde büyük bir hocayla tanıştırcam onu ben iyi anlatamıyorum kendimi. İngilizcem okadar üstün düzey değil.

• Hiç bir farklılık yok aşk her dilde her ülkede aynı. Yeterki sevecek yürek olsun 😊

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlen gitsin sana ne başkalarının düşüncelerinden.

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim benim için o önemli zaten başkaları umurumda değil. Sadece Türkiyede zorluk çeker diye korkuyorum :(

• Anlasabiloyosan evlen

0|1
    0|0
  • daha ne istiyosun abi ya :)

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim ama benim kaygım var. Çünkü onlarda din yok. Sadece tanrıya inanıyorlar. İstanbula geldiğinde onu sultan Ahmet camisinin hocasıyla konuşturacağım. O dinimizi daha iyi anlatacaktır.

• Sağol kardeşim bazı insanlar yanlış bakıyor olaya. Sanki yabancıları allah yaratmamış bilmedikleri için ön yargılı davranıyor bizim insanımız. Halbuki rus kızları türk kızlarının çoğundan daha sadık.

• Din yoktan kasıt, ruslar, çoğu hristiyan ağırlıklı ulus gibi, dinlerini ikinci plana atmış, özellikle gençlikte hiç sallamayan, daha dünyevi yaşayan tipler.

• Allah mesut etsin...

0|1
    0|0
  • senin için müslüman olcaksa olmasın evlenebilirsin sonradan beğenirse kendi geçer .

0|1
    0|0
    • Sence rus olmasının bir kötülüğü varmı? Malum bizim insanımıza göre bütün ruslar...

• az akıl varsa senin çevrendekilerde agızlarını kapalı tutarlar duysam kötü bişey yamulturum adamı.

• Yanlış görüşlü çok insanımız var malesef. Sanki onları allah yaratmamış gibi davranıyorlar. Rus, Türk, Alman hiçbir insanın veya ırkın diğerine takva dışında bir üstünlüğü yoktur. Ama gelde bizim millete anlat

Yükleniyor...