Kadınlar bir bakabilir mii?

Zaten ataerkil toplum içerisinde erkekler tarafından ezilirken neden bir birimizi ezme ihtiyacını hissediyoruz. Bizim birbirimizi ezmemiz erkeklerin bilinç altlarında bizi ezme hakkını onlara vermez mi? En basitinden şu sitede biraz destek olalım bir birimize. Her sorunun altında bir kadın diğerine laf sokmuş. Laf sokana beşibiryerde takılmıyor. Biraz gözmüzü açalım duyarlı olalım lütfen. Erkekler kardeş ortamı kuruyor, biz birbirimizi yiyoruz. Ne bu nefret ne bu celal?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar bile kendi kıymetlerini bilmiyor...
    Bu yüzden erkekler kadınları ezme cesareti gösteriyor işte. Dayanışma içinde olun, ezdirmeyin kendinizi. Yaşasın feminist kadınlar. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaten sizin en büyük sorununuz birbirinizi çekemeyişiniz. Aaaa onun sevgilisi var ama benim yok. O hangi ayakkabıyı aldı. Ben de neden yok? Ya şu hatunun basenlere bak jilet gibi. Benimki neden selülitli! Acaba saçlarını hangi kuaförde kestiriyor? Vs.. vs... vs...

0|0
    0|0
  • Aynen siz dişiler bir garipsiniz birbirinizi çekemiyosunuz. Biz erkeklerin arkadaşlığı daha samimi. Birbirimizi överken sövebiliyoruz aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • Kızın biri cok guzel mesela Siz hemen kıskanclıktan atlıyonuz ''Kotu'' diye asdf
    Gulmekten oluyorum ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen öyle haklısın 👍
    Erkekler birbirini tutarken, kızlar hemcinsini kötülüyor.
    Bu doğru bir davranış değil.

1|0
    0|0
    • valla ben erkek mılletının sizin tarafınızdan itin popona sokulup çıkarılmasından herzaman rahatsız oluyorum doğal olarak kardeş gıbı koruyorum çunku bende erkeğim :D

• Çok haklısınız.. Biz bayanlar çok kompleksli varlıklarız ama bu yaptığımız kesinlikle ayıp 😞

0|0
    0|0
Yükleniyor...