İyice doldum birşeyler anlatıp içimdekileri dökmek istiyorum?

Hayatımdan bir kaç şey anlatmak istiyorum. Ben annemi 5 yaşında kaybettim. Ondan sonra babamı 11 yaşında kaybettim. Abimle beraber yaşamaya basladık sonrasında. Abimle ben kaldık yani.. Annemi beyin kanamasından babamı kan kanserinden kaybettim. Bir abimde ben doğmadan 3 sene önce derede boğulmus. Ondan sonra annemde bu hastalığın belirtileri başlamıs felan. Öyle bir hayatın içine düstük yaşıyoruz. Bu konuları bu zamana kadar millete anlatıp dertlesmedim. Genelde bu anlarda yalnız kalıp oturp düsünüyorum. Ama buraya yazmak istedim. Yazarak insan rahatlıyor. Buradakiler hiçbri umrumda olmadığı için yazıyrum yoksa kendi sosyal hesaplarıma felanda yazamam öyle bir tip değilm:) başımdan bir sürü olay geçti galatasaray milli takımda top oynadım idmanlara gitmedim bilerek felan sonra atıldım. En üst noktaya kadar çıktım sonra sakatlıklarla dipleri gördüm. Bir çok ölüm gördüm amcayı dayıyı felanda gömdüm yani. Benim çevremdeki insanlar resmen dünyaya ölmek için gelmş. ya insan biraz yaşar ya dünyaya kazık felan çakar 90 yaşına kadar yaşar. Bizimkilerin hepsi yürüyüp gittiler. Vesselam öyle ya da böyle yaşıyoruz. Böyle saçmalıyorum felan normalde cidden bu konuları konusabilen bir insan değilim. Her konuda sosyal, bu konuda asosyalin dibiyim herhalde. Neyse sonuç olarak insanı yaşadığı acılar olgunlastırıyor. Hayata hazırlıyor. 19 yasında olmama rağmen kendi isimin başındayım kendi ayaklarım üzerinde duruyorum:) her türlü yemeği yapabilme ütü vs yapabilme yeteneğimde var. Beni doğaya bırak aç kalmam yaşarım yani😄 19 senelik uzun bol acılı birazda eğlenceli hayatımdan size verebileceğim bir kaç tavsiye var. Ailenizin kıymetini bilin. Aile bir insanın en değerli varlığı. Onlarla kavga etmeyin Kırmayın, üzmeyin.. Değerini kaybettiğinizde anlarsınız iş işten geçer. Ve bu hayatta ailenizden başkasına güvenmeyin. Güveniniz boşa çıkar yoksa. Bu hayatta ailenizden sonra yalnızsınız. Önce sırtınızı duvara yaslayın ne olursa olsun:)

Güncellemeler:
Ayrıca ben bu durumu kendimi acındırmak duygu sömürüsü yapmak icin yazmadım. Sadece icimdekileri biraz dökmek istedim. Yoksa ne acınacak haldeyim nede yardıma muhtaç, aksine şu an hayatımdan gayet memnunum:) kimse ne acısın nede başka birşey yapsın. Gayet iyi durumdayım. Bardağın dolu tarafına bakıcak olursak hayatta isteyipte kazanamayacağınız bir çok deneyim kazandım hayatı erken gördüm. Olumlu tarafından bakmak iyidir. Mesele bardağın ne kadar dolu olduğu değil, nereye baktığındır..

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen varya adamin dibisin. Ins mutlu olursun tum hayatinda

0|0
    0|0
Yükleniyor...