Uzaylilara inaniyor musunuz?

uzaylilara inanan var mi aranizda? uzaylilara inanan var mi aranizda?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi ssize gerçek bir hikayemi analtmak istiyorum...

o zamanlar 12-13 yaşlarıdnaydım gece gündüz okuldaki bilgi ve teknolijeleri labaratuvar dersinde bulunan dolabın içindeki bilim ve teknoloji dergilrini çalıp çalıp okurdum , çoğunuda getirmezdim, ne gariptirki ben çaldıkça onalar yerlerine yenisini koyuyorlardı :-) -)... sonra bir baktım dolabıma birgün evde, saydım inanın sayıarı onları 20 leri geçmişti,, çoğuda eski baskılardı zaten... bazıalrını defalarca okurdum.. özellikle uzayla olan kısımalrı... sanırım okuya okuya bilinçaltımı uzay ve galaksilerle yıldızlarla uzay kolonilleriyle doldurmuşum... ve açıkçası bundan hiçte şikayetçi değildim tam tersi çokta mutluydum, ve günler haftalar aylar derken aradan yıllar yılllar geçti ama benim uzay merakım hiçte azalmadı,, hatırlıyorum ben 13-14 yaşlarında iken pencereye çkıp saatlerce gökyzündeki yıldzılara bakardım,,, yıldız kaymasını beklediğim saatleri hatırlıyorum,,,, hatta o kadar ileri gitmiştim ki uzaylıların telapati yoluyla beni işitmelerini istiyordum, yemin ederim ki bunu saatlerce yaptım ama gelmediler :-)... ama biliyorum birgün geleceklerdi,,,, hatta o kadar çok inanmışımki, o kadar kaptırmışım ki kendimi hayatımın her anında uzay merakıyla yaşadım... en basitinden şu an kızlar soruyor sitesinde ncikimi bile gökyüzndeki en güzel en çok hoşuma giden SAMBRERO galaksi ismiyle üye poldum diğer bütün hesapalrım ya yıdlız ismidir ya da galaksi )

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben bir yalanlarını görmedim şahsen :/

0|0
    0|0
  • Olmaları ihtimal dışı değil. Ama ben hiç rastlamadım Mustafa Topaloğlu haricinde.

0|0
    0|0
  • Sorunun "uzayda gezegenimiz dışında zeki yaşam olduğuna inanıyormusunuz?" şeklinde düşünerek cevaplıyorum; evet inanıyorum. Aslında bu inanıp, inanmama meselesinden çok, evrenin büyüklüğünü gerçek anlamda algılama ile alakalı. Şayet evrenin büyüklüğü hakkında (sonsuz kısmına girmiyorum bile), azıcık bilgisi olan bir insanın aksini düşünmesine şaşırıyorum bile denilebilir :)

0|0
    0|0
  • hepimiz uzaylıyız

0|0
    0|0
  • ben inanmam ama şöyle bir durum var
    alemleri yaratan Allah başka gezegenlerde varlıklarda yaratmış olabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Her din israfa karşıdır. Eğer dinler gerçekten varsa o halde evren sadece bizim için israf olurdu. Diğerleri de olmalı.

0|0
    0|0
  • 👽 Uzaylıyım

0|0
    0|0
  • Mutlaka vardır bir şeyler. Hatta başka insanlar da olabilir başka gezegenlerde.

0|0
    0|0
    • cok merak ediyorummm

• aynenn

• İzlemiştim. Yine meraklandırdınız bu saatte :D. Yarın bakayım biraz :D.

• Ben inanırım. Bir zamanlar Tanrıların Arabaları isimli bir kitap okumuştum. O beni baya etkilemiştir. Uzaylıların varlıklarıyla ilgiliydi. İkincisi Kuran-ı Kerim'de "Alemlerin yaratıcısı Allah" der.

0|0
    0|0
  • Bu kadar bilinmezlik içinde yalnız olduğumuz varsayımı bana saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • Aynen inanırız

0|0
    0|0
  • heeee :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Inaniyorumm..

0|0
    0|0
  • Direkt inanmıyorum ama olabilir

0|0
    0|0
  • Biz uzayda değilmiyiz. Aya gittimizde ordakiler bizden ne kormuştur.

0|0
    0|0
  • sen bunca evrende yanlız olabilcegine inanıyon mu?

0|0
    0|0
  • Evrende yalnız değiliz, bunun adını ister uzaylı koy, ister cyborg :O

0|0
    0|0
  • uzaylılar dunyamıza geldi nasa gizliyor. olmayan bişeyi o kadar resmedip dötlerinden uyduramazlar.

1|0
    0|0
  • aynaya bak görürsün
    bizlerde uzaylıyız?
    uzaydayız işte ya ne? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uzaylıdan kastın nedir? tanımlaman gerek önce.. mikroorganizmalar da bence uzaylı çünkü ve inanırım haliyle

0|1
    0|0
Yükleniyor...