Dışarıdaki köpekler neden toplatılmıyor?

dikmen vadisi resmen köpek kaynıyor. 8 yaşındaki kuzenimi gezdiremedim. bu hayvan severler iyice azıttı sadece köpeklerin keyfini düşünüyorlar bu yüzden bize sokakta köpek istemiyoruz deyince kızıyorlar. köpeğin biri çocuğa saldırınca köpeğe insanlar kötü davranmış köpeğin suçu yok saldırganlaşmış diyorlar. kafasız neden bu hayvanlar toplanmıyor? hangi gelişmiş avrupa ülkesinde var sokakta terör estiren köpekler

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• hayvansever olmak ayrı sokaklarda köpeklerin başı boş dolaşması ayrı. sonuçta adı üzerinde ilkel hayvan. avrupada mesela almanya da dışarıda sahipsiz tasmasız bir tane köpek kedi göremezsiniz asla! ama bu ülkede nedense belediyeler bu konuda çok zayıf umursamıyorlar. sahiplendirmeler kontrollü olmalı. sorun yok çözen yok. Allaha emanetiz.

1|0
    0|0
    • android telefonunuzdan sinyal generator ya da sinyal üretici diye aratın çıkan programları deneyin.150 desibel yeterli oluyor 150 ye ayarlayıp denersiniz

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın bu kadar başı boş bırakılmamalı. Gecen gün ekmek almaya gidemedim bir anda önüme çıktı peşledi. Bende cok severim hayvanları ama iyice azıttılar

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Heryıl birkaç insan köpek saldırısında ürküp yola çıkmaktan hayatını kaybediyo hayvanseverler delirdi iyice kısırlaştırılmalarına bile karışıyolar keşke o köpekler güzel koşullarda barınaklarda bakılsa
    Korkmazsan zarar vermezler köpek kovucuda satın alabilirsin
    urun.gittigidiyor.com/.../ultrasonik-kopek-kovucu-korunma-cihazi-150desibe-193890935
    ben kullanıyorum gayet işe yarıyo köpek sağır olmadıkca problem yok

0|1
    1|0
    • android telefonunuzdan sinyal generator ya da sinyal üretici diye aratın çıkan programları deneyin.150 desibel yeterli oluyor 150 ye ayarlayıp denersiniz

• asla hiçbir canlıya zarar vermek stemem zatn bu zarar vermiyor belli frekansta sinyal gönderip onları uzak tutuyor. söyleyelim de bilmeyenler yanlış anlamasın

• @Er-Kek oyle kaciyolar ki bagli veya kafeste olan hayvana yapsan emin ol cildirir hayvan

• Bence köpekler için özel alanlar yapılırsa ve hayvan severler kendi sorumlu altında olan hayvana gerekli ilgiyi gösterirse bu sorun otomatikman ortadan kalkacaktır hayvanlara özel park yapılmalı açıkçası hayvanseverken korkan insanlarıda düşünülmeli o yüzden hayvan parkları yapılabilir belediyeler toplatmak değilde denetimini ve aşılarını her zaman yapılmalı toplatılmayı asla uygun görmüyorum herkese uygun alan sağlanırsa sizde korkmazsınız hayvanlarda eğlenebilir rahatça bence

0|0
    0|0
  • bende istemiyorum tamam onların da özgürlüğü ama tehlikeli bir hayvan sonucta

0|0
    0|0
  • BeN kibris girnedeyim etraf kopek dolu hiç saldirmiyorlar seviyoruz oynuyoruz bir suru sokak kopegi biz memnunuz onlarda memnun siz bir kendinizi sorgulayin o hayvanlara iyi davranin ki onlarda size iyi davransin Kimi kimin dunyasindan kovuyorsunuz onlarin da istedigi yerde yasama hakkI var hem yasam alanlarini katledin hemde böyle laf edin oh ne guzel dunya :)

1|0
    0|1
  • Seni de toplatsinlar

3|0
    0|1
  • Sakin oll 😄 Dikmen vadisini nerden bilsinler Ankara diye belirtseydin bilmeyenlerde öğrenirdi neresi olduğunu 😄😄😄

0|0
    0|0
  • cidden köpekler saldırgan ve dışardalar..

0|0
    0|0
  • sizin ordakileri bilmem ama burada kimseye saldıranı görmedim. Yanımdan usulca geçip gidiyolar arada yemek veriyoruz.. Bence o korku sizin beyninizde , onlardan korkup tiksineceğine git aynaya bak daha cok korkarsın... !

1|0
    0|1
  • korkmayın hepsini kısırlaştırıyorlar

1|0
    0|0
  • Seç yapacaklar

0|0
    0|0
  • senin gibilerin toplatılması lazım asıl

1|0
    0|1
  • Barinak yok yeteri kadar bakamayacaksan almayacaksin kardesim..

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesinki

0|0
    0|0
    • soru detayını okumadın mı?

• konunun ciddiyetine gitmeyecek ama paylaşmadan da edemedim :)

https://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc

0|0
    0|0
  • Kara harp okulundaki nöbet tutan askerlere seslen korurlar sizi az nöbet tutmadım o kulübelerde zamanında :)

0|0
    0|0
  • teknik olarak hayvan severler haklı sen hayvanın karnını doyurmuşsan saldırmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nasıl yaklaşım bu yahu? Sokaklar babamızın malı mı? Köpekleri toplasınlarmış. Senden nüfuzlu biri de senin sokağa çıkmamanı isteyebilir o zaman çok rahat bir şekilde.

1|2
    1|2
  • Isinize gelince avrupayi ornek gosterin.. isinize gelmeyince onlar bize uyuyormuda bizimkiler uyuyor dersiniz..
    Kopekler saldirgan deiller.. sen korktugunu his ederler ve pesinden gelirler..

0|1
    0|0
  • Valla çete gibi dolaşıyorlar mahallede az önce eve kadar takip ettiler 😂😂

0|0
    0|0
    • takip edenin saldırını da var orayı kendi bölgesi belliyorlar

• Kopekler. Twdavileri yapildiktan sonra sokakta yasayabilir. bu dunya tek bizim degil. Ama tedavisi yapilmis ve asili olmali ki hayati zorlastirmasin

0|0
    0|0
  • Bana kalsa cins hayvan satmak yasak olsun. Bütün sokak hayvanlari hayvansever insanlara dağıtılsin. Bu tur hayvanlarin aşısını devlet karsilasin. Biz de boylece sokakta eziyet goren araba altinda kalan annesinden ayrilan hayvan görmeyelim. Cunku sokakta olmalari çok tekinsiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...