Allah için biri aşağıdaki sorularımı cevaplayabilir mi lütfen aklım çok karışık?

1 - Türkiye de kişisel bir banka hesabına en fazla ne kadar para yatırılabiliyor?

2 - Çok yüksek bir meblağ parayı bankaya yatırırsak, bankanın bu paraya konma ihtimali var mıdır?

3 - Devlet'in kişisel bir banka hesabındaki çok yüksek bir paradan haberi olur mutlaka ama merak ettiğim bu paraya çeşitli bahanelerle konma ihtimali var mıdır?

4 - Bankadaki paradan basının ve mafya gibi çapulcuların haberdar olma gibi bir ihtimali var mı?

5 - Para yatırmak için en güvenilir banka hangisidir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• böl kardesim her bankaya kimseyede bisey deme

0|1
    0|0
    • Zenginler öyle mi yapıyor? Tek bankaya yatırmak güvenli değil mi?

• Altına çevrilince ihtiyacın olursa nasıl harcıycan peki?

• bozdur harca kasadan alıp

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• 1- İstediğin kadar yatırabilirsin
    2-Hayır
    3-Hayır
    4-Bankada bunu basına, medyaya, mayfaya sızdıracak adam olmadığı sürece hayır
    5-Ziraat Bankası veya İş Bankası

0|1
    0|0
    • Ziraat bankası devletin bankası ama. Devlet bu paradan pay alır mı? bu işler nasıl işliyor hiç bilmiyorum. mesela vergi falan

• Devlet pay almaz hiçbir şekilde
      sen neden soruyorsun dostum piyango mu tuttu :)

• Yok benim param yok. Sadece merak ettim. Zenginlerin paralarını nasıl koruduğunu merak ettim o kadar. Son bir soru. Devlet pay almaz dedin ama vergi de mi almaz? Sonuçta her şeyden vergi alıyor ve banka bu paradan kesinti yapar mı her ay?

• böl paranı farklı bankalara yatır pek dikkat çekmez. çok çok yüklü miktarda bir para ise yurt dışında ki bankalarla iletişime geç.

0|0
    0|0
    • Bu konuda yurt dışındaki bankalara nasıl güvenebilirsin ki. vatandaşlığım bile yok

• bu yüzden görüşeceksin. banka yetkilileri gereken güvenceyi verirler.

• Devlet bankalarına yatır. Yüklü miltar derken belli bir meblağ üstünde devlet kaynağını sorgular paranın...

0|0
    0|0
    • Mesela 100 milyon dolardan fazla bir paranın kaynağı belli değilse devlet bu paraya ne yapar? ya da kaynağı belli diyelim o zaman ne yapar?

• Teşekkür ederim ama benim param yok merakıımdan soruyorum

• :) varsada yoksada banane ;)

• limit yok öyle de çok takma kafana bir kaç bankada hesap açtır yatır sorun olmaz eskisi gibi değil bankalar rahat ol.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim benim param yok sadece merak ettiğimden soruyorum

• varsa paran ver ben değerlendrrm :)

0|0
    0|0
    • param yok merakımdan soruyorum

• Allah adı anılmış diye geldim :D valla bilmem ben birader, hayirli isler...

0|0
    0|0
    • Param yok merakımdan soruyorum

• :)))) var demekki... Allah daha cok versin

• Olsa neden yok diyeyim gerçekten yok. Zenginlerin parasını nasıl koruduğunu merak ettim sadece takıntı yaptım

Yükleniyor...