Kapat

Evlenecem diyen kişilere acıyorum?

Etrafimda veya sanal ortamda evlenicem diyen insanları gorunce birden istemsizce acimak geliyor icimden birden butun hayatin degisiyo ozgur olamiyosun her seyden once niye boyle oluyo anlam veremiyorum ben bu gidisle evlenemem

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında bende acıyorum "evlenmek istiyorum" diyen insanlara çünkü hayat bundan ibaret değil başka hayallerin hedeflerin de olmalı, veya aile isteğiyle evlenenlere. Ama insan sevip evlenince kafa yapısı kültür/eğitim seviyesi uyuşan anlayışlı olan biriyle evlenince oyle özgürlük falan kısıtlanmıyor. Hatta eskiden bekarken yaptığın seyleri esinle de yapabilirsin? Aslında özgürlüğün kısıtlanması kıskançlıktan kaynaklanıyor, güven eksikliği de kıskançlığı doğuruyor vs vs. Susuyum artık :)

0|0
    0|0
    • Aynn haklisin , belki de sevgidir bunun anahtari ama be evliligin de bu sevgiyi zamanla ortadan kaldiracagini dusunuyorum yillarc evli olupta birbiine asik birilerini bulmak cok zor gercekten.

• O yuzden Sevgi'den daha önemli saygı gereklidir :)

• evlenmek güzel

0|0
    0|0
  • İnsan bir süre sonra özgür olmamak istiyor. İstiyor ki biri kol kanat gelsin ona. Kontrol edildiğini bilmek istiyor hesap soran biri olsun istiyor. Tabi atılan adımın hesabını soracak kadar abartırsa bunalırsın.

0|0
    0|0
  • zugurt tesellisi..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...