Çirkin ama zeki birini görünce ne düşünüyorsunuz?

ben güzel değilim ama zekiyimde demicem şimdi size.
Sadece beni tanıyanlar zeki olduğumu düşünüyor ve ne düşündüklerini pek anlayamıyorum. Güzel değilim standartların epey altındayım bu insanlarda haliyle bazı görüşlere sebep oluyor. Uzaklaşırlar vs ama zeki olduğumu düşündüklerinde böyle birden yanımda bulabiliyorum. Erkeklerle normalde konuşmam zaten konuşcam bir şey yok durumum belli. Yalnız olduda msjlaştım vs bir şey oldu konuştum. Konuşmanın devamını getirip tanışmak istiyorlar. İşin garibi onlarda zeki olduğumu düşünüyor yazıdan bu nasıl oluyor diyeceksiniz. Sanırım verdiğim cevaplar farklı geliyor. Tabi buluşmuyorum gidipte kötü duruma düşmeye gerek yokta. Biraz açıklayın şimdi zeki gelince insanlara ne oluyor ne bitiyor
Çirkin ama Allah beynine vermiş durumuna düşüyorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar da zeki sayılmazsın daha kısa yazarak anlatsaydin olanları o zaman tamam derdim :)

0|0
    0|0
    • mesele şuki ben burada zeki olduğumu göstermeye çalışmadım hatta yazarken olabildiğince sıradanlaştırmak için uğraştım. Yani 1 cümle içindede yazabilirdim ama durumu bazılarının anlaması için yeterli olmazdı çünkü bazıları birleştiremiyor.-Ne demek istedin vs karşılaştım bunlarla-
      Neden böylesiniz :)

• Beni ne olarak hissettin çünkü cımbız ile çıkardın yorumlar arasından ben bunun için bu kadar kaldım burada ufak bir yorum alayım :)

• Uyku da lazım ama mümkün olursa yazarsin musaid oldukça konuşuruz olmasa da olur :)

En İyi Kız Görüşü

• çirkin ama zeki en sevdiğim. zekasını kullanamayan insanlara tahammül edemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zeki olman benim içinde önemli değil aslında

0|0
    0|0
  • aynada kendikendime konusuyorum sanki:)

0|0
    0|0
  • Yuce Mevlam bir yerden verirken bir yerden kısıyor iste 😕

0|0
    0|0
  • Bak şimdi bu soruyu ve detayı nasıl zekice sordun bende bunun farkındayım :)

0|0
    0|0
    • bunu zekice sormak gibi bir amacım yoktu olabildiğince sıradanlaştırmaya çalıştım ve yani olan bu işte

• peki siz bu durumda ne yapardınız?

Kızlar Ne Diyor 3

• Zeki insanlari her zaman severim takip ederim dinlerim saygi duyarim. Ben tipe bakmiyorum gercekten. Boyle bir zamanda kendimle gurur duyuyorum. Sen de Iyi ki varsin zeki kiz.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama ben hiç olmamak isterdim

• bizim fakültede genelde ders notu alırım diye yan cebimde dursun hesabı kullanırlar öyle insanları. dikkatli ol

0|0
    0|0
    • insanların duygularını anlayabiliyorum yani öyle şeylere ya kendi isteğimle veririm ya mecbur kalmışımdır ama genelde vermem ayarlarım

• iyi ayırt etmek gerekiyor

• Cirkin sansi işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...