Ne yapmam gerek?

Selam arkadaşlar 1 saat önce ailemle tartıstım ve çok kırıldıgım laflar ettiler ve aglıyorum. Yarın da arkadaslarımla bulusacaktım ama bu tartısmadn dolayı (ki malesef maddiyattan) cok kötüyüm ve yarın bulusmamaya gitmemeye karar verdim fakat bunları arkadaslarıma nasıl soyleyecegımı bilmiyorum gelemeyecegimi onlara nasıl soylemeliyim mesaj yoluyla?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım maddiyattan dolayı eğer onlara söylemekten çekiniyor isen, " kızlar çok hastalandım gerçekten ayağa kalkacak durumda değilim, çok özür dilerim ama bunu başka zamana erteleyelim, siz çıkın ben gelemem " derseniz sanırım iyi olur. Ama eğer yakın arkadaşlarınızsa çekinmenize gerek yok, " para bulamadım kusura bakmayın kızlar siz eğlenin bir sonrakine " dersiniz. Zaten dostlarınız size onu dert etmemenizi söyleyecektir.

0|0
    0|0
    • Yakın arkadaşlarım ama maddiyat konusjda cok hassasım diyemem param yok cs diye hastayım da diyemem aynı okuldayız falan ama cok sag ol onerin için 😌

• Dedem öldü veya hasta annem gil anneme bakmam lazım falan de. Yani birine bakmak zorunda kalabilirsin eğer onuda kabul etmiyorlarsa bilemem.. Komşu bebeğine bakacak birini bulamamış bir günlüğüne ona ben bakmalıyım falan...

En İyi Kız Görüşü

• “ işim çıktı üzgünüm " desen, yalana mı girer? 😞

0|0
    0|0
    • O kadar basıt bir sey diyemem beni bir arkadaslarıuçyla tanıstırcaklardı ayarladılar baya ama gidemem😔

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben artık öyle durumlarda açık açık diyorum yanı param yok diye zorla kolumdan yine de çekip götürüyorlar snra markette kendime ne alıyorsam pastane de simit Vs. Alırken onlara sormadan alıyorum benim elimde 5 tl varsa paylaşıyorum. Onlarda 20 tl wsrsa paylaşıyorlar benim maddi durum da kötü emin ol bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Ailevi birkac problem oldu diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • maddi sorun var ise ailen haklı. onlara kızman gerekmez günaha girersin bak. bir ateist olarak günahı sizden iyi biliyom malesef:( söyle bir sevgili adayı var onla görüşcem, arkadaşlarına içlerinden en safını seç ona söyle

0|0
    0|0
  • acıkca söyle bence cekinicek bir durum degil

0|0
    0|0
  • Deki yarın misafirliğe akrabalara gideceğiz benimde gitmem lazım de

0|0
    0|0
  • Aile arasında olur böyle şeyler aldırma... arkadaşlarına söyle açıkça gelemeyeceğini gitme sende ne olacak dunyanın sonu mu? Boşuna üzme kendini... bende kızgınım bazı şeylere 3 gündür evden çıkmıyorum hayat devam ediyor...

0|0
    0|0
    • Keske hayat devam ediyo diyebilsem ama insan 1-2-3-4 sabrediyo nereye kadar...😔

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...