Ukrayna'dan geldigimden beri depresyondayım. Türk kızları mutlu musunuz?

Hiçbir kızın yüzüne bakmayıp da ''türk kızı kezban yeaa'' diyen erkeklerden degilim. Yakısıklı sayılırım. Benden hoslananlar oluyor, sevgililerim oluyor, takıldıgım kızlar oluyor ama taa ki o güne kadar.

Arkadasla atladık ukrayna'ya gittik. İlk geceyi hiç unutmam. Club'a damsız girdik. bir girdik soktayım. Manken gibi kızlar beni kesiyor. Barda otururken yanımıza gelip tanısmaya calısıyor, masalarına cagırıyor. Zaten salsa ve bachata biliyorum. Kızların cogunla dans ettim. Ertesi gün mesaj atıyorlar. Hala facebook'ta yazanlar var.

Türkiye'ye bir döndüm depresyona girdim resmen. Bizim kızlar hala trip pesinde. Club'a dans etmeye gidilir. Bzimkiler popo gösterisine gidiyor.

Nasıl çıkarım bu depresyondan ya ukrayna'ya mı tasınsam?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• St Petersburg'da doğup burada büyüdükten sonra ilk kez geçen yıl Türkiye'ye gitmiştim senin şu yaşadığın durumu sana oranla karşı cins olarak ben bile yaşadığımda çok sıkıcı ve eğlenmeyi bilmeyen bir oluşumun olduğunu gördüm.
    Ama kendi yaşadığın yere dönünce geçiyor :)

0|0
    0|0
    • İyi de ben türkiye'de yasamaktan nefret ediyorum artık. Çok sanslısın. Amerika'ya da gitmistim oradan dönünce de böyle oldum. İnsanlarımız g. t meraklısı ya

• Ortam çarpmış seni :))

• E yani ukrayna neree turkiye neree

Erkekler Ne Diyor 1

• Orada tanıştığın kadınlar da zengin erkek arıyorlar. Bu durumda Avrupa'daki bir çok ülkede de böyle. Bkz. Polonya, İtalya.

Sen görece zengin olduğunu ya da onlardan durumunun çok daha iyi olduğunu göster o kadınlar Türkiye'ye gelip seninle evlenir bile.

0|0
    0|0
    • Evet aşık numarası yapıyorlar. Türkiyeye gelmek istedi çogu. Ama ben yer miyim ya :D Türk kızlarınla ugrasmısız bu yasa kadar kimin kacın kurası oldugunu anlarım. Club'a 5 liraya girdim, 6 liraya viski aldım. Çok ucuz.

Yükleniyor...