Arkadaslar fotograf hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Arkadaslar fotograf hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
Bakin meseleyi Turk -Kurt meselesine cevirmeyin. Sadece orada olusan on yargiya dikkat cekmek istiyorum. Aslinda herkese her seye karsi Boyle on yargiliyiz. Mesela Ben bunu paylastim diye Kurt oldugumu dusunen de olabilir. Bana hakaret etmek isteyen de. Yalniz sunu sormak istiyorum. konusmadan karsindakini anlamadan yalnizca senin fikrinle uyusmadigi icin ona hakaret etmen uzmen ne kadar dogru bir babanin evdeki en ufak sorundan yalnizca bir cocugunu suclamasi biz Boyle bir toplm deglz
Doguda yasamadigim icin ordaki insanlarda filistinliler gibi mi degil mi bilmiyorum. Kesin ve kati yorumlarinizi anlamis degilim. Ama kurtler cumhuriyet kurulurken de savastilar. isimsiz sehidler anitinda onlarinda memleketleri yaziyor. Bu insanlar ufak bir muharebe de bile bu ulkeyi satmazlar en Iyi arkadaslarim Kurt. Demek ki sartlari gercekten kotu

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyede ( Doğuda ) polise taş atan çocuklar terörist olurken, İsrail askerine karşı Filistinli çocukların taş atması ne kadar sempatik geliyor insanlara.

Taş atmak Dünya'nın her yerinde mevcut otoriteye, zorba düzene devletin orantısız güç kullanımına karşı yapılan bir eylemdir. Şiddete maruz kalınca verilen doğal tepki ( çözüm mü? Hayır ! )

1|1
    0|0
    • Aradaki tek fark İsrail Filistini zorla işgal etti adamlar haklı olarak ülkelerini savunuyor diğerleri içimizden yetişti Besle kargayi oysun gözünü misali kendi caplarinca belirttikleri ülke olmadı olmayacak kardeşler arasında bile arazi kavgası yüzünden ölüm ler oluyor o zmn ki durumu siz düşünün

• Hiçte borçlu değil ülke şu bedava elektrik bedava (kaçak ) kömür bedava öğrencilere aylık zaten belirli oranda ödeme yapiliyor sosyal yardım maaşı desen var yaslilik aylığı var artı onların kaçak kullanım paralarıda kayıp olarak bizim faturaya yansıyor zaten vergide vermiyorlar vermedikleri vergi ile okul yapılıyor ve sen daha az diyorsun ben senin Türklüğü sorularım madem öyle defolsun gitsin beğenmeyen bu ülkeden vatan bir bütündür bölünmez Musul ve Kerkük u geçsin gitmisken yakinda oralarda bizim buarada sen güneşin ilk doğduğu yerin ardındaki vatanina git burada sürünme

• @imert arkadaşım herkes Köyde yaşamıyor Doğu ve Güneydoğuda iller var bağlı ilçe bağlı Köyler. Köylerde kullanılan bir kaç Elektirik kaçağına koca iki bölge de kimse fatura ödemiyor diye düşünmek Akıl işi mi mantık ypk mu sizde? Kaldı ki her kazanın köyü var o köylerde kaçak elektirikler kullnılıyor. Batı Doğu durumu yok. Öğrencilere verilen paraya geleyim. Senin şu an sırtlandığın bu fikirler Egemen sınıf fikirleri.. Ben doğal büyüme doğuluyum 16 sene babasız büyüdüm ( bu ülke yüzündrn ben Kalkıp kinlenmiyprum kimseye siz ne yaşıyorsunuz da bu kadar vicdansız olabiliyorsunuz? ) kimseden bir yardım almadık görmedik etmedik. Bahs ettiğin maaşın dağıtıcam kömür şekerle eşdeğer. Ve bu her yerde dağıtılıyor. Of yoruldum ya valla bıktım sizin gibi insanlardan. Kalbimiz beyniniz gibi çürümüş ! Yazık !

Erkekler Ne Diyor 14

• Savaşı zenginler başlatır ve ölenler fakirdir. kürt türk meselesinide şöyle düşün kürtlerin ilah ilan ettiği selahatinin cocukları havuzda villada özel okullarda halkım dediği ölüyor. onun kelimelerine itibar ediyor. ve ölen türk polisler askerler yazık günah değilmi. İnsanlar ölüyor orada kendinizi gercekten orda ölmüş olarak düşünsenize ne kadar içinize işliyor. dünyada her zaman böyle şeyler olmuştur olucaktır. hiç bir zaman bitmez. insanların birbirini öldürmesi suc işlemesi vs . Bize insan demişler ama biz insan olamamışız

1|0
    0|0
  • Sizin de küçükken evinizi bir özel hareketli bassa tekmeyle kapıyı kırsa ve önünüzde babanızın suratına tükürse siz ne yapardınız bilemiyorum işte o çocuklar büyüdü şimdi

3|2
    0|1
    • Peki bizim evi neden basmadi özel harekât?

• özel hareketli :D arkadaşım kendin inanmıyosun bence yazdıklarına

• @baroos15 aha modricimiz gitti sıra boras ta

• Kendi fikir sahibi olamadığı konularda sağdan soldan duyduklarını orada bura anlatan bana göre cahil bir adam bu.

1|0
    0|0
  • Önyargılar hep bu biz mahveden.

1|0
    0|0
  • Biz her fotoya inanir olduk bunu turban uzerindende yapiyolar

0|0
    1|0
  • Bence buradaki tek sorun neyin ne olduğunu araştırmadan direk yorum yapmak. Yoksa herhalde her olaya göre bu durumu farklı yorumlayabiliriz. Çünkü Filistin de zulüm , bomba , halka karşı katliam varken Türkiye de pkk terörizmi var. Yinede küçük çocukların böyle şeylerde kullanılmaları ne olursa olsun yanlış

0|0
    0|1
  • Anormal birşey görmüyorum

0|0
    1|0
  • ne taraftan bakarsan bak kötü bir fotoğraf bu. bu yaşta devlete karşı kin besleyen biri ileride neler yapar kim bilir. kendini savunmak istese bile taş atarak savunmamalı

0|0
    1|0
  • ondan sonra Türkiye niye bu halde,

0|0
    0|0
  • Bu teröristlerin çocukları kullandığı gerçeğini değiştirmez ama.

0|0
    0|0
  • terörist bir nesil yetişiyor oralarda

0|0
    0|0
  • Polis olsam vururum acimam.

0|0
    1|0
  • fotoğraf

0|0
    0|0
  • Yıkanmış bir beyin görüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fotografa bakınca aklıma ilk gelen seyi soyluyorum "taşlar tankları yener"

1|1
    0|0
  • Önyargı, önyargı, önyargı. Herşey kınanıyor sanki Türk evlatları yolunu şaşmış misyonerlik için çalışıyor

0|0
    0|0
  • Türk'e vurmasınlar ama İsrailliyse vursun hatta helal olsun. Çok güzel. Bu ülkenin yarısından fazlası bu kafada ve şu kafada insanlardan da hiçbir halt olmaz.

0|0
    0|0
  • Kürtler saolsun çocuklarını sokağa atıp bir şey olursa çocuğum diye ana baba kesilebildikleri için vatandaşlarımız şaşırmış durumda.
    (vatansever kürtler bunun kesinlikle dışındadır)
    Adamda haliyle doğal olarak gereken cevabı veriyor. Bende olsam doğu kısmı için o cevabı verirdim. Ama iş filistinse orası ayrı. Adamlar yaşam kalım mücadelesiveriyor. Suçsuz yere hapise giriyorlar. Hergün bombalar işte öyle bir yerde yetişen çocuğun hali bu. büyümüşta küçülmüş gibi onlar oyuncak nedir bilmeden savaşa gidenler
    şimdi birileri çıkıp doğudada askerler var vs diye atlayabilirler :)
    Doğudakiler ülkeyi bölmeye çalışıyor, askerlerimizi durduk yere şehit ediyorlar. Biz saldırmadan onlar saldırıyor zaten. Biz onların imkanlarını elinden almıyoruz. Çocukları bizimle aynı eğitimi alıyor. Aynı imkanları kullanıyor. Biz tutupta öncelik sırası falan kesinlikle yapmıyoruz. Ayrım yapmıyoruz insnalar kendi içlerinde kişisel ayrımlar yapıyorlarsa artık onada ben karışacak değilim. O kişiye aittir.

0|1
    2|1
Yükleniyor...