Dertlesmeye ihtiyacim var ve cok yalnizim. Yardimci olur musunuz?

20 yaşındayım. Ailemle sorunlarim var. Aslinda ailem değil annemle. Annem erken yasta evlendi ve akraba evlilikleri babamla. Abim zaten hasta zeka geriligi var onda da rehabilitasyon goruyo gitmek istemiyor bazen bizlere vazen kufur ediyor şunu al bunu al diyor babama. Gercekten sabirli davranmaya calisiyoruz. Abim benden bir yas büyük sadece. Üzülüyorum onun icin. Iyi davraniyoruz. Annem, abim ve babamdan olsa gerek psikolohisi bozulmuş ve beni korumaya çalışıyor. Bu arada annemle babamin eskuden beri bitmek bilmeyen rezalet tartismalari ve mide bulandirici barismalari var. Ailede kimse kimsenin hatrini sordugu yok. Uzgun musun mutlu musun vs. Odama cekiliyorum sessizce kitap okuyorum artik. Annem napiyosun gel yanimiza. Surekli annem onun yaninda olmami istiyor annemi de anlıyorum korumaya calisiyo. Ama ben bile bunalima girdim artik. Evde hicbir huzur yok çok üzülüyorum. Annemi de bazen anlayamiyorum bana her hakareti sayiyir ufavik birsey olsa ornegin camasirlari sermeyi unuttugumda evde cingar cikiyor. Bu tür sebeplerden. Ve ben artik içime kapanik utangac biri oldum hiçbir arkadasim yok. Evde olmaktan nefret ediyorum bu ortamda olmaktan. Hergun agliyorum sessizce. Ben en iyi yerde dans ediyorum. Bale okuluna gidip geliyorum. Konustugum arkadasim bile yok çok cekingenim. Anlatmadigim annem hakkinda daha çok şey var beni eve kilitledigi oldugu gunler suphe duydugu gunler dayanamiyorum bazen. Hayat tam bir zindan cocuklugumdan beri

Güncellemeler:
Kötü bir gorunumum bile yok. Ovmek gibi olmasin uzun boylu fizigi düzgün ilgi ceken kabarik sacli kizim. Okulda bana fransiz güzeli diyorlar ama cok cekingenim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Derleşmek istersen konuşalım bitanem..
    En başta Allah a şükretmelisin değil mi 😊 senin başınada gelebilirdi.. onun ne kadar zor durumda olduğunu biliyorsun ona yardımcı olmakla başlayabilirsin 😊 mesela birlikte aktiviteler yapabilirsin. Allahtan yardım istersen sıkıntılarını giderecektir. El açan kulunu yarı yolda bırakmaz 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İstediğin zaman konuşabiliriz hiçbirşey için kendini yıpratma dinç dur güçlü ol çünkü hayat öyle çok zorki

0|0
    0|0
  • Yaz, baska bisey demiyorum

0|0
    0|0
  • Sen bilinçli bir insansın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin adina cok uzuldum. Ama bence madem ailenle fazla konusamiyorsun kendine duzgun arkadaslar edinmeye calis. Cunku bazen tanimadigin birisi bir sure sonra kardesin olabiliyor

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...