Rap dinleyen kızlar Pop dinleyen kızları döver?

Rap dinleyen kızlar pop dinleyen kızları sırtlar diyorum buradan :D

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• Ceza, Allame, Contra der susarım. :D
    Arabesk rap dinleyenleri sevmem. Onların ki rap değil böğürme çünkü.

0|0
    0|0
    • Arabesk rap derken taladro arabesk rap mi oluyor :D Ayrıca ceza allame bende dinlerim ara ara.

• Hayır arabesk rap derken Arsız Bela, slower huseyin gibi kıl heriflerden bahsediyorum. Isimlerini de ingilizce yapmışlar artistler haha bunları dinleyen ölsün.

• aynen adamsın :D Eig seçiyorum seni mayk yakala ^^

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Azap da olsa süper ya of ağlamak istiyorum. Deniz kızını dinleyesim geldi bak şimdi ya da ninni de olabilir. Ağlayabilir miyim ki! Peki ağlasam o küçük masum çocuk olabilir miyim ben?

0|0
    0|0
  • Ben rap sevmem 😄 😂

0|0
    0|0
    • Sana sormamıştım zaten :D:D

• Ne biliyorsun reelde tanimadigimi :) bide sanal hayal demektir sen hayal misin?

• @Amoun Neyse benim ne olduğumun bir önemi yok sen tanıyorsundur doğrudur güzeldir falan filan benim için bir önemi yok bunun, sadece bunu söyledim :) İyi geceler.

• Sancak, Taladro, Canfeza, Sagopa, Kolera, Medusa, Alper Ayyıldız, Sehabe, Sansar Salvo, Joker, Allame, Lider, Hasip Aksu, Hidra, Norm Ender, Tankurt Manas, Beta, Şehinşah Elçin Orçun, Red, Enes Alper, No1, Ados, Saian, Da Poet, Şanışer... :)

0|0
    0|0
  • Dogrudur:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cumali efrah dinleyen hepsini dover

0|0
    0|0
  • Zekasıyla döver hem de :D Taladro dinleyenleri bilemicem :/

0|0
    0|0
  • sirtlariz tabi gelin pop dinleyen kizlar kapisak😂😂

0|0
    0|0
  • Ben çok rep dinliyorum bencede döver ben döverim pop müzik dinleyen leri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• onlara baynenpCanfez/ da iyidiv>

• Bahsedildiğinleaylaşın>< clDm saFaverojbinıextdiv>  > ="mye-ol?rosyal-iliskiler%2fq4387">Tsyal- & Siskil İlişq4387dia> > =s> Raen kizlar kaıver" Peyenkizlar kaıver"ıin :D div>
    En İyi Görüş(/sp) Or5 ="mye-ol?mages.kwwworuyor.com/custom/uyardim/eaylasin>< #112" "_self">Albla-hr>Dadsylıibilgdiv>
    WebPlar/c="htgpttmages.kwwworuyor.com/custom/uosyal-iliskiler%2fq4387/-rap-dinleyen-kizlar-pop-dinleyen-kizlari-dover" rel="id/><< g/clxpanda="Raen kizlar kaıver" eyeenkizlar kaıver"ıisıtabi enkcusde durad="t:D chemsa.owwwoyou=ubetom/uembed/CSLgmOP4sV0v><0:43Zv>0
    elxpanda="0v>IzlarObj" do='elxpanda="mages.kcforuyor.com/custom/u-rap-din/969dbc39-c422-4731-8bb8-d3e1ac9f2096dth="=' e itemtype="http://schemsa.org/Answer">Organiza< g/='IzlarObj" do='elxpanda="mages.kizlarsoruyor.com/custom/usxpandakizlars/tr/logo-.re%2fht7@2x/>
    var ad"> ot11Bank"l = { loadBank"l: () { goo{ ot11izlars = ["mages.kizlarsoruyor.com/custom/useravatLogos/href="-300x250ilisk">spaized_360.gif"]; ot11br5 ("src",izlars[r5
    ="modal con /uye-ol?#d="signup" data-href="/uye-ol?returnuofollow" data-id=up" lxpk" dawi ="httup" imgBank"lR" clmtp://images.kizlarsoruyor.com/users/f9seravatLogos/ks-href="-1.gif" borle=="0v>5" heig300="45" clas250" titin:oKuyor.Som/cus'a ka< uofmodaltgecofmf="/un="DontLikeM;conref="/u="Opinion" renFromBank"l/m/> =v>< >
    Oy V87dih3d=ass="ilee"> spto;sri-cilgdn-seymeldaltgec ta-hiv clmf="/un="DontLikePyllM;culelef="/u="Opinion"ViewQd='h2eldaltitin">C=g"el10-0 otan n “ier" iğinlgibi” numasıiiçinlya>sığın r kçılgın şey10-ngisi?><> <">spen-"el" d gsinf
    spto;sri-cilgdn-sey/oy-D Al_Re-betwV87ifica< gTokproptp://sctempropvalu//sC3ucM_p9bThcGJ0f1nKqNQr6S3kmbkSzBX0gccfBlUDewoVP3MwVZI74t04M4ALdYXJGl9HRHWzqXS9CBoF05:AkjUI1v> <">spenlass="info"> <">spen-"ellass=">C=g"el10-0 otamıv çküçük"_stlıioy) {ap> sığın r kçılgın şey10-ngisi?lasiv>
    spen-btro=Aic"pvalu//s1197749meldaleyll-btr eysy ">0ime="2/un="DontLikeSide claef="/u="Opinion"7612695aef="/u="Ovalu//s1">A seç
    spenlass="info"> <">spen-"ellass=">Kayganlaşsı"ıcıijell87in rğlencesi sığın r kçılgın şey10-ngisi?lasiv>
    spen-btro=Aic"pvalu//s1197750meldaleyll-btr eysy ">0ime="2/un="DontLikeSide claef="/u="Opinion"7612695aef="/u="Ovalu//s2">B seç
    spenlass="info"> <">spen-"ellass=">Paroiayta sid"cpe=kpaizinlbildiği kysyüm par< u sığın r kçılgın şey10-ngisi?lasiv>
    spen-btro=Aic"pvalu//s119775="ad-slot"eyll-btr eysy ">0ime="2/un="DontLikeSide claef="/u="Opinion"7612695aef="/u="Ovalu//s3"=C seç
    spenlass="info"> <">spen-"ellass=">Süper güçu sığın r kçılgın şey10-ngisi?lasiv>
    spen-btro=Aic"pvalu//s1197752"ad-slot"eyll-btr eysy ">0ime="2/un="DontLikeSide claef="/u="Opinion"7612695aef="/u="Ovalu//s4">D seç
    spenlass="info"> <">spen-"ellass=">Farklıiprezerva< fl"/ideneyerek,ef=hakfayor his ve performansa yelkpr açıncede!="httnfo"> sığın r kçılgın şey10-ngisi?lasiv>
    spen-btro=Aic"pvalu//s1197753"answer reyll-btr eysy ">0ime="2/un="DontLikeSide claef="/u="Opinion"7612695aef="/u="Ovalu//s5">E seç
    <'div-lee">0lass="info"> C=g"iyeo div> ef="/uvalu//sruy">Kıv mii/an> ENe ğimii/an>
    avaasiv id=
    OKEYiv>
    <=diiv>
    < Tav"iye Bencel"/i="mye-ol?mages.kwwworuyor.com/custom/uruyor.com/cus/a6028-döve-eaylasm-0 -hazir-misin-böve-ozelligi-hakki?avaasih3d'div-lee">

5" heig340="45" clas255ae"this.onerror=p://images.kizlarsoruyor.com/custom/useravatars/error-gunocquotnter"/> H-0 otan z Boy) {a Aır Geremeyeceğiniz En Gezemli 5 Y"/i=<>

">012ii/an> 06ii/an>

Eşini kÖlümügin Yal; z Kon5< YaşlıiA amın Yal; zlığa Bulduğu Mürroş Çare!i=<>

">012ii/an> 011ii/an>
    <"name profile-tgecfile-hover" data-hover="{="ODontLikeRecTa-ga-label="Opinion"ViewUrs/lef="/u"u":"AlbattroSiner"iBibs/battro":"1"}" href="/uye/rojbinim"iner"ibibs/lsSiner"iBibs/iv>
    <=div id'div-lee">

Şıklık Konusuwe/, Hqllywood Ünlülera-n Trafikte Makas Atacak Natelikteki Çiftinr!i=<>

">016ii/an> 011ii/an>
    <"name profile-tgecfile-hover" data-hover="{="ODontLikeRecTa-ga-label="Opinion"ViewUrs/lef="/u"u":"AlbattroSiner"iBibs/battro":"1"}" href="/uye/rojbinim"iner"ibibs/lsSiner"iBibs/iv>
    <=div id'div-lee">

spto?fp=truemelee"> Eşc=g"el ve Biseksüel Bireginra- Td"al-e/ Kobul Görmek İçinlYa>sığı Rqll"/i=<>

">02ii/an> 04ii/an>
    YakışıklıBirİnsaniv>
    <">054ii/an> 051ii/an> =diss="time">Guyoi Üyea/a>
    <=div i-lee">">0158ii/an> 0156ii/an>
    RanaaBiv>
    sanor.a-b sODoinezda-maddi0 o">017ii/an> 025ii/an>
    <=div i-lee">">025ii/an> 039ii/an>
    div id'iv id=diiasided=diis" d gd=
    &copc;2017 Kuyor.Som/cusdisup>&tradet>iiv>
    Yard miiaasililalila"mye-ol?rr" tisimo>İ" tişimiiaasililalila"mye-ol?rkonuor.">Konuor.iiaasilil=diiclasiv> Albla-hr=ollow" data-id iiaas"mye-ol?magesa.owwwofacebookrs/f9Kuyor.Som/cusoalee">Albla-hr=ollow" data-id iiaas"mye-ol?magesa.owwwo">stagramrs/f9ruyor.com/user" lee">stagram="_self">Albla-hr=ollow" data-id iiaas"mye-ol?magesa.oyals.g.pubars/f9+ruyor.com/use="lee">Albla-hr=ollow" data-i .re%2fht7v iiaa=<"name pw-buht"n-rss="ye-ol?rrss="ollow" data-id RSSiiaa=
    0 Al_Re-betwV87ifica< gTokproptp://sctempropvalu//sJ-gEqCKDE5I2GXVr71da8pDba1mXXLtrQycY8Fg6ovbfeWP53vQp2Y-L4TkBuiL7etcMgKke11Q70oioz8x4tp_PlhI1v>var ad"> () { g setUpAgknTag(pus) { pushsetBpId("ks%2fkey");pushsetCat("Tsyal- & Siskil İlişq4387v);pushsetAge("v);pushsetGen("UnknownGenderv);} ti/div>
    var ad"> $(documenth([aadyn() { g oogleCxpandaPyeupo">it(/s iptdiisdiv> () { g orenSref="(){ot29tlas_coo=$h(/okie("2;cilev cl); if(tlas_coo != 6 && gs(.isGbetw){ $).re%2fh('oren-href-2;cil'le $)(/okie("2;cilev cl,6,{expislo:1,path:'/'ipt gs()trackEvndaWithArgs('M;cil', ' renSref="', '', 1, true/s}} $n() { goo{ if(wi
    ot29cp =a5")(/okieOnotifica< g{pmy="bot:v ced;loht" :0;mg s:0;backgr0dex:9999;5" he:100%;fxpa-w5" cl:400-lxlor:#fff;fxpa-size:12px;ta-n-45" cl:14px;})(/okieOnotifica< g .weyeper{gn:center;'>Albla-hr>Dadsylıibilgdiiçinltık!iiaas> X> () { g orenSref="(){ot29tlas_coo=$h(/okie("2;cilev cl); if(tlas_coo != 6 && gs(.isGbetw){ $).re%2fh('oren-href-2;cil'le $)(/okie("2;cilev cl,6,{expislo:1,path:'/'ipt gs()trackEvndaWithArgs('M;cil', ' renSref="', '', 1, true/s}} $n() { goo{ if(wi