Vicdanı olan varsa müslümanım diyen varsa yorum yapın?

Burdan bütün türkiyeye sesleniyorum. Kayseride üvey anne mağduru olan çocuklar için ağlıyorsunuz türkiyeyi ayağa kaldırıyorsunuz buna bende dahilim. Peki neden sılopide cizrede nusaybinde ölen çocuklara kör sağırsınız neden görmüyorsunuz allah aşkına yazık günah değilmi bu çocuklara?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• kör sağır değilim ama medyada yeterince yer alamadığı için bunları ancak burdaki doğulu arkadaşlarımdan öğrenebiliyorum. yani bir iletişim sorunu bence bu

0|1
    0|0
    • Ya tepki onuda mı yapamzsın

• Ben tepkimi belli ediyorum da doğulu bir arkadaşı olmayanlar ordaki zulümden habersiz kaliyor maalesef

En İyi Erkek Görüşü

• Çizrede, Silopi de o çocukların anne ve babasının yetiştirdiği, gizlediği, yardım ve yataklık yaptığı "Teröristlerin " katlettiği asker, polis ve korucuların çocukları ne olacak? Kanı durduracak olan oradaki halktır. Teröriste destek olunduğu müddetçe malesef bu tarz istenmesi ölümler gerçekleşecektir. Bir kaç bin kişi içindeki hainleri teslim etmiyorsa, destekliyorsa bize sadece üzülmek düşer... Terör bir bumerangtır...

1|0
    0|0
    • Ya zorla kabullenmek zorunda kalıyorsun kardeşim ezbere bir şey demeyin bir düşünerek konuşun kurban olduğum

• Tamam kardeşim iyi geceler

• Sanada iyi geceler... Umarım artık kan akmaz...

Kızlar Ne Diyor 3

• çünkü onlar kürt. sıra kürde görünce azcık gözümüz kör oluyo da kardeş. kusura bakma o da bizim insanlıgımızı gösterir. ne kadar insanız acaba? bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Canım benim onlar anne ve babalarının hatalarının bedelini yaşıyor. Hiçbir çocuk bedel ödemeyi haketmez ama beyni yıkanmış insanların çocukları olarak dünyaya gelince ödüyorlar işte. Zamanında desteklediler pkk yı şimdi de cezasını çekiyorlar. Anne ve babalarının devlete olsn ihanetlerinin hainliklerinin bedelini çekiyorlar.

0|0
    0|0
    • Batıda bunu demek çok kolay bir şey afedersin ama doğuda bazı şeyleri zorla kabullenmek zorundayız altını çizerek söylüyorum zorundayız sen nasıl anlarsan anla canım benim

• Bende doğuluyum ve Doğu da yaşıyorum canımmm ve hiçbir şeye de mecbur bırakılmıyorum mecburiyetin altına keyfi bir şeyleri sığdırmaya çalışmayın o desteklediğiniz kişiler o beyninizi yıkayan hunharca devletin hastanesinden tut okuluna kadar faydalandığınız devletin haince ihanet ettiğiniz ihanetin hainliğin bedellerini ödüyorsunuz acaba gözleriniz ne zaman açılacak

• Ben dunyadaki butun cocuklara uzulurum. Cocuklarin irki yoktur. Haberim olsaydi eger onlarada uzulurdum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yansın Çizre mardin yıkılasın nusaybin.

0|0
    0|0
    • Neden çünkü senin aklına o şekil de enjekte edilmiş nasılsa seni aileni zorla bişeylere mecbur etmiyorlar kardeşim sende haklısın

• Muslumanim kardes buyur?

0|0
    0|0
    • Okuduysan ne dediğimi anlamışsındır

• Ben taraf tutan biri değilim kim bu oyunları oynuyorsa allah belasını versin namus ile terbiye etsin kimin çıkarı varsa bu ülke üzerinde

• Geri vites tabi demi simdi. Kardesim sorunda hic oyle demiyorsun ama? Teroristlere mi uzulmemizi bekliyorsun?

Yükleniyor...