Sürekli ağlıyorum?

Arkadaşlar normalde sinirli asabi biriyim çokda duygusalım herşeye ağlıyorum biri bana bağırınca ağlıyorum sinirlenince ağlıyorum terslenince falan hemen gözlerim doluyo bıktım artık insanların içinde hep aynı şey oluyo napıcağımı bilemiyorum

Güncellemeler:
Yeni olan bişey değil bu çocukluğumdan beri kendimi bildim bileli böyle pazarlama okuyorum mesleğimide etkiliceğini düşünüyorum napıyım sizce

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• ağlıcaksın tabi nolcak ayıp bişeymi senin keyfin ne isterse onu yaparsın kaybetme kız bu özelliğini. taşlaşmış insanlara döndük. ne ayıbı herkes kendine baksın sende böylesin o kadar. ağlıcaksın. gülceksin. kahkaha atcaksın bağırcaksın fısıldıcaksın ne istersen onu yapcaksın insanlar kendilerine baksınlar. karşı tarafı değiştirmesinler olduğu gibi kabul etsinler. bu ne ya. bende senin gibiydim banada aynısını yapıyodular bende senin gibi düşünüyodum ne oldu şimdi ağlayamıyorum. dedemin cenazesinde gözümden damla yaş gelmedi. dugusuzlaştım. sakın izin verme

0|0
    0|0
    • Napıyım ya bıktım valla babamla tartışırken ağlıyorum kızıyo ağlama diyo arkadaşlarmın yanındade gözlerim doluyo ağlamamaya çalışıyorum boğazım acıyo kötü ya 😄

• ben içten içten ağlardım bebek gibi ağlama derlerdi. bak bak ağlıcak şimdi ağlıcak derlerdi ağlardım. tamam tamam öyle söyleme ağlıcak derlerdi ağlardım. şimdi gözümden sadece uykum geldiğinde yaş akıyor ne kadar kötü duygusuzlaşmışım. gözlerin temizlenir rahatlarsın ıslak ıslak bakarsın kızsın duygulu samimi sevinçte ve üzüntüde ağlayabilen. bende bunların hiçbiri kalmadı. sen izin verme içinden geldiği gibi yaşa.

teşekkür ederim eig için. :)

• Rica ederim 😊 ağlamaya devam o zaman 😄

Erkekler Ne Diyor 10

• normal değil

0|0
    0|0
  • Gözünün pası silinsin boş ver :)

0|0
    0|0
  • At bir seraquel tablet. etrafta pamuk gibi gezersin dunyanı yaksalar gidersin elini ısıtır ohh iyi oldu uşumuştum dersin:)

0|0
    0|0
  • İç bir anti depresan, ferahla :)

0|0
    0|0
  • yürü git ağla. ağlar şimdi harbiden :D

1|0
    1|0
  • Ağlama ya da ağla sen bilirsin çok da tın.

0|0
    0|0
  • işin anahtarı psikolojik destek

0|0
    0|0
  • Gene iyi sen ağlıyosun ben ağlayamıyorum da. Önce vücudum titremeye başlıyo sonra parmak uçlarım morarıyo. Saatlerce o şekilde kasılarak duruyorum. Ağlamak istiyorum ama olmuyo.

0|0
    0|0
  • Lutfen degerli ablacigim kezolugun alemi yok.. ehe

0|0
    0|0
  • sinirliysen niye ağlıyorsun kızarsın o kişiye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sinirli, asabi değilimdir. Sakin ve sabırlı bir insanım ama duygusallık konusunda hemfikiriz. bir şey söyleyeceğim söylerken bile ağlama isteği geliyor ben de bıktım ama yapacak bir şeyde yok ki duygularımıza hakim olamıyoruz

1|0
    0|0
  • sen=ben

2|0
    0|0
  • Zor bir durum

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim mi kaçtı içine :)

1|0
    0|0
  • Biriletine içinizi dökmediğinizden olabilir dolmuşsunuz

0|0
    0|0
  • Reglin yaklasior olabilir bitter chocolate tavsiyem

0|0
    2|0
  • Sinirlerin bozulmus belli 😐

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım bana da yardımcı olsun biri herşeyede aglanmaz ki aciz hissediyorum

0|0
    0|0
  • aynı ben :D sevinir ağlarım kızar ağlarım heyecanlanır ağlarım. bitmedi gitti. ağlamadığım bir dönem oldu onda da depresyona girdim. ağlamak iyidir takma kafana ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...