Bu Site ve Üyeleri sizin için ne ifade ediyor 😊 ?

Şahsen burada ki, benden büyük olanları ben abim ve benden küçük olanları Kardeşim gibi görürüm. Hemcinslerimin bu zamana kadar bana zararları dokunmadı ve onlarda bacım gibilerdir. 😊💕
Peki ya sizin için?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre sapık ruhlu insanlar var gibi geliyor burada yazılmayacak yerlere yazılan soruları görünce öyle geliyor ki birde insanları rahatsız etmelerine mesajla ve ya başka şekilde.

0|0
    0|0
    • Orası zaten öyle. Genelleme yapmak istemem ama %99,99 u aynı yorumda belirttiğin gibi ama Sohbet edebileceğin kişiler de var :)

• Birde ben zaten iş yerinde yeteri kadar yazı yazıyorum bilgisayardan birde bura da insanlara bir şeyleri uzun uzun açıklamak anlayabilsin diye yani aptal yerine koymuyorum ama detaya önem verdiğim için uzun uzun açıklıyorum. :) hani konuşmak isteyen oluyor bazen yazamıyorum yorgunluktan konuştuğum bile oldu anlamasını sağlamak için cidden bunu yapmak beni mutlu ediyor belki diyorum o insanın aklında ki soruya bir yol gösterdim onun için iyi olacak böyle hareket ettiğinde insan başkalarından bir şey beklemiyorsun sadece yardım ediıyorsun bunu seviyorum bu sitede ama rahatsız olduğum şeyse burayı cinselliklerini başkalarıyla sürekli paylaşmaya can atan insanlar var birde tamam yaşıyorsunuz yapıyorsunuz bunları yazarken utanmıyorsunuz ama? değil mi? neyse... :) memnun oldum seninle konuştuğuma

• Bukadar uzun bir Yoruma kısa Cevap veemem ayıp olurdu ama ne yazacağımı bilemedim. Çok haklısınız ama.. bende memnun oldum. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• %90 i sahte

0|0
    0|0
  • dogrusu benim icin hic birsey ifade etmiyor

0|0
    0|0
  • Özel biri var mı merak ediyorum

0|0
    0|0
  • bu site sayesinde okuyan gençlerimizin okumayan yaşlılarımızdan cahil olduğunu daha iyi anladım bu nesil sayesinde geriledikçe gerileyeceğimiz aşikar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok uç karakterler var :D bir abaza sapık kısım birde tartışmayı seven açık görüşlü kişiler. Bence iyi bir bilgi paylasma ortami.

0|0
    0|0
Yükleniyor...