#Anahtarlık Kullanır mısınız?

#Anahtarlık Kullanır mısınız?
Çin'deki Yeni Anahtarlık Modası Dünyayı Ayağa Kaldırdı.

Su Kaplumbağası, Kertenkele Yavrusu Gibi Canlılar Plastiğin İçine Konuluyor ve Onlar İçin Yaratılan Alanda 2 Ay O Şekilde Yaşamaları Sağlanıyor.

Bütün Dünyadan Tepki Gören Bu Yeni Moda'nın Bitirilmesi İçin İnternette İmza Kampanyaları Düzenleniyor.

İmza Kampanyası İçin Hazırlanan Metinde Şu İfadelere Yer Veriliyor:
"Yaşayan Deniz Canlıları Küçük Plastiklere Hapsedilerek Anahtarlık Olarak Satılıyor. Bu Acımasız İşlem Derhal Yasaklanmalı. Hapsedilmiş Küçük Balık, Semender ve Kaplumbağalardan Oluşan Bu Anahtarlıklar Çin'de Giderek Daha Fazla Popüler Hale Geliyor.

Birçok Çin'li Canlı Anahtarlıkların Şans Getireceğine İnanırken, Hayvan Koruma Kuruluşları Bu Durumu "Tam Bir Sömürü" Olarak Nitelendiriyor. Global Times Gazetesinin Haberine Göre, Salı Günü, Sihui Metro İstasyonunun Önünde, 1 Balık ve 9 Kaplumbağa Anahtarlığının Satılması Yalnızca 5 Dakika Sürdü.

Üreticiler Poşetlerdeki Renkli Suların, Hayvanları Besin Açısından Aylarca Canlı Tutabileceğini Öne Sürseler de, Uluslararası Veterinerler Birliği Kurucusu Mary Peng Besin Yetse Bile Oksijenin O Kadar Uzun Süre Yetmeyeceğine Dikkat Çekiyor.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya


0|0
2014

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...