Feminizmi samimi buluyor musunuz? Neden?

Ben, kadınlar da erkekler gibi askere gitsin dediklerini duymadan inanmam :D
Madem eşitiz gelin askere... Tabi bunu laf olsun diye söylemesinler

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• Bir feminist olarak erkekler askere gitmesin diyorum. Bunu ilk sizin sözlemeniz lazım aslında, insan hakları ihlali çünkü.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak çok güzel bir noktaya değinmişsin. İşlerine geldim mi kadın erkek eşit işlerine gelmedim mi ya fatih de burada şu dolabı çekseniz YhA ss. sss
    tabi olayın bir de fenimizm kadının erkekten üstün olduğunu savunmaz kadın erkek eşitliğini savunur vs lafları var. Gerçek feminizm bu değil gerçek islam bu değil ehehe. Hayatı boyunca iğdiş edilme anksiyetesiyle yaşayan kadın zırvası. Olayın bir de bütün feminizm hareketlerinin dünyada her ülkede neoliberal politikalarla aynı döneme gelmesi çok ilginç.

1|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• feminizm degil de ataerkil bir toplumda kadınların ezildiğini görüp erkekler ölsun diyen bir zihniyet var toplumda daha çok.. ben feminist degilim ama erkekler de kadınları korumak zorunda ve onların daha zekı , kompleks varlıklar oldugunu kabul edıp haklısın demeyı ögrenmelerı gerekıyor :)

0|0
    0|0
    • Haklısın kadınlar zihinsel olarak üstündür erkekler fiziksel olarak üstündür
      O nedenle kadınlarimızı koruruz 😊

• Ilk feminist akimlarin yayildiği zamanlarda feminizm mantikliydi. Ama bu günümüzde Avrupa'da (+Türkiye) çok gereksiz bir düşüncedir. Diğer kitalar için bir şey söyleyemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Feministlere sormak lazim:))

0|0
    0|0
  • Erkekler de çocuk yapsın o zaman dkddk

0|0
    1|0
  • tabi ben çok isterim kadınlara askerlik yapmasını İsrail işi biliyor ;)

1|0
    0|0
  • Tamam gelecegimalsinlar askere

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlenme teklifini de onlar yapsın, cikma teklifini de. Bana yüzük alsin. Çiçek alsin. Arabaya binerken kapimi acsin.

0|1
    0|0
  • Ah şu kızlar asker olsa :)
    eteğe palaska taksa :D
    görev yeri şırnak olsa :D
    istemem tezkere valla :D ::D

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşittir peki neden boşanmada bebek %99 anneye veriliyor

0|0
    0|0
  • Samimi nedir ya..