Kızlar, Korkmadan saçlarınızı kestirir miydiniz?

Lösemili genç yaşda arkadaşlarımız için saç bağısında bulunur muydunuz veya maddi manevi her konuda destek çıkar mıydınız. Bir kararen an içinde bir kerede olsa sevindirmek mutlu etmek hoş olmaz mıydı?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Keserim

0|0
    0|0
    • Bu konuda bilinçlendirme amaclı birçok dernek ve kuruluş aracılığı ile bir yardım kampanyamız bulunmakda gerekli bütün sorulara karşı gerekli bilgilendirmede bulunulacaktır şayet katılmak ister bağışda bulunmak için destek çıkmak isterseniz sormanız yeterli. Katılımda bulunacak kişileri görmek hoş ancak talep oldukca az malesef.

• Sorduguma gore bunkonuda bilgi almak istememdendir neyse bilgilendirdiniz gerisi ben kendimde hallederim

• Varın gidin işinize bakın size zaman ayıracağım kreş yeri değil burası ne sorduğunuz belli ne ne konuştuğunuz.

• ben yaptım :) tam kel oldum ama şu an uzadı 3 numara yakın

0|0
    0|0
    • Çok güzel tebrikler bakalım bu bilincde kişileri görmek çok güzel.

• Lakin tekrar tebrik ederim bakalım son zamanlarda yapılan bir çok destek amaçlı maddi manevi her ne olursa talepde bulunan kişi sayısı oldukca az, herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşünce yapısında bu da oldukca bencilce bir fikriyat ancak destek çıkmak için de çabalayan kişileri görünce de bu da mutlu edici.

• Evet keserdim saçlarimi

0|0
    0|0
    • Bu konuda bilinçlendirme amaclı birçok dernek ve kuruluş aracılığı ile bir yardım kampanyamız bulunmakda gerekli bütün sorulara karşı gerekli bilgilendirmede bulunulacaktır şayet katılmak ister bağışda bulunmak için destek çıkmak isterseniz sormanız yeterli.

Yükleniyor...