Aranılan insan olmanın yolu nedir?

Bazıları çevresindeki insanlara ilgi ve güler yüz göstermesine rağmen pek önemsenmez. Bazılarının da naparsa yapsın çevresinde hep insan olur. Bu neden böyledir?

Güncellemeler:
Kalabalıklar içinde yalnız hissedenlerden misiniz yoksa çevresi olmayıp yalnız hissedenlerden mi?
Güncelllll

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu biraz enerjyle alakalı bence sadece gülümsemek yeterli olmuyor bazen bir bütünün içinde olman gerekebiliyor. Vücut dilin konuşma tarzın karşındaki insanın seni naıl algıladığı önemli olan şeyler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmem benim yasantim bole iste 😃 guldugum kisiden azar isitirim bunun bir aciklamasi yok iyi insanlari sevmiyor toplum

1|0
    0|0
    • Hakikaten öyle

• İnsanları anlamaya çalışmıyorum artık✋🏻

• bende :D valla gelip adam akıllı adam yerine koyan mutlu oluyo diğerleri kendi bilir

• Kaçan kovalanır kime ne kadar soğuk olursan o kadar ilgi çekersin.

1|0
    0|0
    • Dimi ya

• Ama böyle bir amacın olmasın sen insanlarla samimi olmak istiyorsan samimi ol bu hayatı insanlar için değil kendin için yaşıyorsun unutma. Peşinde koşan 1000 kişi yerine seni gerçekten seven tek 1 kişi olsUn yeter

• 1 kişi yetmiyor bazen. Sen o 1 kişiyi herkesten üstün tutarken o kişinin hayatında bir sürü insan olunca ihmal edildiğini düşünebiliyorsun. Onun yanında kendini ezik hissediyorsun.

• Çok ekstra olmaya lüzum yok
    Sadık ol
    Sabırlı ol
    Ve aşkı bilen ol yeter

1|0
    0|0
  • Telefonunu her yere yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun bir yolu yok

1|0