Arkadaslar yorum yaparmısınz dalga gecmeden?

merhaba arkadaslar benm duzenlı bı ılıskım var kız arkadasımda bende bırbırımızı cok sevıyoruz ama sorunumuz dını seylerle ılgılı daha dogrusu su dın uzerınde gruplasma ve para kazanan ınsanlar ben boyle seylere cok karsıyım mesela ben fetocuyum ya da suleymancıyız falan gıbı bu tarz seylere cıleden cıkıyorum konusması bıle sınırlerımı tepeme cıakrıyor kız arkadasım bunlardan degıl ama dınle ugrastıkları ıcın sevıyo saygı duyuyo sohbetlerıne gıtmek ıstıyo benıde goturmek ıstıyo bende her seferınde analarına babalarına sulalelerıne sovuyorum aklım almıyo arkadas tamam bende muslumanım ama Rabbımle arama kımseyı sokmak ıstemıyorum onların sohbetıde lazım degıl bılgılerıde cunku hepsı yalancı dolandırıcı ben bu gozle bakıyorum bu yuzdende kız arkadasımla cok kavga edıyorum sızce yanlısmı dusunuyorum?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ikiniz de birbirinizi seviyorsaniz, din, dil önemli olmamalidir sizin için.
    Oturun ve sakin bir karar ile ne yapmak istediğinizi konuşun.

0|1
    0|0
    • ya ben ayrım yapmıyoorm ısteyen ıstedıgne ınanır ama benı davet etmesı ya da boyle seylerı ıyı gıbı gostermesı benı cıldırtıyor soyluyormda bana bu konulardan konusma dıye

• Sana saygi gostermesi lazim.
      Bence oturun ve konusun bu konuyu.

• en ıyısı cıddı cıddı anlatmak yoksa ınanmıcak galıba cok kızdıgımı anlamıyo sanırım

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yanlış düşünüyorsun.

0|1
    0|0
    • neden yanlıs kardesım vaktın varsa benı aydınlatırmsn eig de verırım

Kızlar Ne Diyor 2

• haklisin

0|1
    0|0
  • Bence ayrıl o kızdan

0|1
    0|0