Kızlar bedelli askerlik yapan bir kişiye karşı soğur musunuz?

2. sorumda bu bedelli askerlik dönem dönemmi oluyo nasıl oluyo belli bir yaş sınırı var mı?

Güncellemeler:
asdf

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• unıversıte okuyanlar zaten 6 ay yapıyorlar ızın kullanmazsa 5 ay o kadar da yapsın yanı :) tabı yapmaak ıstemıyorsa ılla bedellı yapsın napayım bırsey demem kendı kararı :)

0|1
    0|0
    • ya aslında olayın fiziksel zorluklarında değilim adam oraya pkklısıda geliyo okuma yazma bilmeyende geliyo. liseden sonra uzman çavuş olupta kendini kişisel tatminini asker üzerinde yaşıyanda oluyo o kadar manyakla iç içe kalmak sıkıntı. tuvalet kullanmasını bilmeyenler var banyo yapmayanlar var rezillik ya başka bişey değil

• haklı olabılırsın tabı de bızım atalarımız askerlık yapmayanı adamdan saymazlar genelde ama bu zaman da kotu gercekten okuyanlar ıcın kolay ama kendı meslegını yapanlar rahat oluyor askerlık yapmıyor oturuyor sadece adam :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kanun çıkınca oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben soğurum arkadaş.

0|0
    0|1
  • Sebebine göre değişir

0|0
    0|0
    • askerliğin profesyonelce yapılması gereken bir şey olduğunu her yoldan geçen adamın harcı olmadığını ve hayatı dağda geçmiş bir teröriste karşı düz ovada alacaım 3 aylık bir eğitimle o adama anca antrenman olacağımı düşündüğüm için gitmek istemiyorum soğur musun

• sadece zor değil saçmalık askerlik profesyonelce yapılması gereken bişey sen adamı yetiştiriyosun tam kıvama geliyo hop tezkere güle güle sonra yeni taze etler gelsin... öyle saçma iş mi olurya. zaten olmıcağı için bu terör sorunu hala daha devam ediyo. mesleği askerlik olan profesyonel az ama öz bir ordu olsaydı emin ol çok daha farklı olurdu. böyle birşeyin her erkeğin görevi olduğuna inanmıyorum. evet yeri geldiğinde topyekün savaş yapılırsa öyle ama aksi halde değil

• Profesyonelce yapilmasi da mantikli evet. Ama askerlik her erkek için küçük bir eğitim oluyor. Sana neler katacağini bilmiyorsun. Bu farkli bir deneğim şansini kaçirma derim.

• Eğer çok seviyorsam soğumam. Ama ilk tanıştığım biriyse, belki bu konularda çok hassas olduğumdan dolayıdır, o insani pek sevemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...