Beyler, böyle bir durumda önce annenizi mi kurtarırdınız? Yoksa eşinizi mi?

Ailecek bir pikniğe gidiyorsunuz ve orasıda bir vadi. Siz mangal ateşini yakmak için hazırlanırken, anneniz ve eşiniz de çalı çırpı toplamaya gidiyor. Eşiniz ilerlerken uçurumun olduğu kısma geliyor ve ayağı taşa takılıp düşüyor, ama son anda duvara tutunuyor. Anneniz de gelini kurtarmak için ona yardım ederken oda bir bakmış ki duvara tutunmuş. Bu durum da her ikisi de duvar da asılı ve artık dayanma güçleri kalmamış, elleri kendiliğinden kayıyor. Siz de onları aramaya çıkıyorsunuz ve uçurumun oraya geldiğiniz de karşınızda ki manzarayla şok oluyorsunuz. Ve bir karar vermek zorundasınız.
Bir tarafta sizi 9 ay karnında büyüten, gözünden bile sakınan Anneniz mi?
Yoksa hayat arkadaşınız, çocuklarınızın anası, sizin başınızın tacı eşiniz mi?

Beyler, böyle bir durumda önce annenizi mi kurtarırdınız ? Yoksa eşinizi mi ?
Peki kızlar ya siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Öyle bir durumda eşiniz önce kimi kurtarmalı?
Sizi mi? yoksa annesini mi?

• Annemi kurtarırım çünkü;
    81% (25)89% (25)85% (50)Oy Ver
  • Eşimi kurtarırım çünkü;
    19% (6)11% (3)15% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ana gibi yar bağdat gibi diyar olmaz. Eş gider yenisi gelir ama ana giderse yenisi gelmez

2|0
    0|0
    • Eig için çok sagol

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• simdik olayda abestlik var :) ikisiede nasil dusuyor demekki birisinden birisi birbirbirini itiyor Allahta onu cezalandiriyormu? yani ne sacma?

en akillicasi belimdeki kemeri cikarir agac ve dal alan yerde iyi saglam agac bulur ve ona baglar sonra onu sabitler ve ikisinide kurtarirdim okadar basit

1|0
    0|0
  • annemi seçerdim
    onca zaman. benm için uğraşmış emek vermiş birisini ölüme terk etmem

1|0
    0|0
  • Annemi kurtaririm

1|0
    0|0
  • Bak bu konuda çok şanslıyım. Mecbur eş.

2|0
    0|0
  • Annemi kurtarırım

1|0
    0|0
  • Annemi kurtarırım tabiki. Eş benim için ancak cinsellik açısından önemlidir. Her yer fıstık Suriyeli hatunlarla kaynıyor eş çok.. ama anne bir tane
    Canım anneme kıyamam Allah kimseyi o durumda bırakmasın.

1|0
    0|0
  • Eşimi kurtarırdım. Sonuçta eşin genç, yaşlı birini daha dikkatli çıkarmalısın. Eğer iki kişi çekerse bence daha iyi olur. Ne şiş yanar nede kebap)))

2|0
    0|0
  • IKISINIDE KURTARMAYA CALISIRDIM... EGERKI ikisin biri dahi kurtulmassa ben zaten oluyum... bende atlardim

1|0
    0|0
  • İkisininde kurtrarmam tutmayin ya beni der bende uçurumun kenarında sallanirdim:)

1|0
    0|0
  • İkisinide aşağıya atarım böylece arada kalmamış olurum :)

1|1
    0|0
  • hiçbirini kurtarmam ikiside ölsün ben kurtulurum

1|0
    0|0
  • Çift kol var Allaha yalvarırım güç için 1 kolumla anamı 1 kolumla eşimi çekmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ya. Kurtarmadigini ölüme bırakmak gibi. Bu nasıl bir seçim bir vicdan olabilirki

1|0
    0|0
    • İnsanın başına ne zaman ne geleceği belli olmaz.

• Ben bilmiyorum yani ama empati kurardım ve orada ki benim annem olabilirdi diye düşünürüm, bu yüzden annesini kurtarmasını isterdim. Ama bu sırf laf olsun diye değil, gerçekten bunu isterdim.

• Ben ikisinde tekme atar aralarından girdim heralde

• Eş birgün zora kaldıgında sizi bırakıp gider ama bir anne kendi canı pahasına bırakıp gitmez.

1|0
    0|0
  • Çok hayalperest sin burcun ne senn

1|0
    0|0
  • Ben seni bulub atarım :D

1|0
    0|0
  • annemı tabıkı eş bulunur anne bulunmaz

1|0
    0|0
  • Annemi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beni kurtarmalı tabiki.
    Ayrıca evli ciftin cocukları varsa o adamin kesinlikle esini kurtarmasi gerekir. Kendi annesini kurtarirsa bu sefer kendi cocuklarini öksüz annesiz birakmıs olur.
    Bir baba olarak kendini değil cocuklarini dusunerek esini kurtarmali.

3|0
    1|0
  • Eğer eşim öyle bir durumda annesini değil beni kurtarirsa onu bosarim çünkü bugün benim için onu büyüten koruyan annesinden vazgecmişse yarın bir başkası için benden vazgeçer

1|0
    0|0
  • Bu seçenek bile değil nasıl bir sorudur bu? bir tarafta seni doğurup büyüten bir tarafta çocuklarını doğurup büyüten hayat arkadaşın. Kesinlikle tercih söz konusu olamaz ikisi de kurtarılmalı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...