Kimi arayabilirim çok kötüyüm intihar edicem galiba?

Ailemi kaybettim sevdiğim adamı kaybediyorum kimsem kalmadı. Ailemi sevdiğim adam için terkettim evlendim ve şu an boşanıcaz söz verdiği sözleri tutmadı çok kez ayrılmıştık ama bu defa kaldıramam çok seviyorum ama olmuyo bir türlü çok kötüyüm kimsem yok sevdiğim adamı ailem bildim kavga etsekte kavgalarımız hep çok büyüktü ama yine de kimseyi bu kadar sevmedim evlendik ya biz ayrılmak istemiyorum ama böyle olmasını da istemiyorum. Ölmek istiyorum onsuz olmaz zaten kaybedecek bişeyim de kalmadı. Napıcam ben kimi aricam birinin beni iyi etmesi lazkm. Ben sevdiğim adamı istiyorum ama umrunda bile değilim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• derdini dinleriz bizi ara. ailen seni her türlü kabul eder ama evlat sonuçta

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bırakın şu kimsem yok muhabbetlerini. sen varsın, senden önemli kim olabilir ya. kendine gel ne demek onsuz olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O adamın kalıbına tukuruyum. Evet aileni terk etmekle hata yapmissin burada cogu kisi laf etmis de hangimiz kusursuzuz..

0|0
    0|0
  • acımadım valla seni sizin gibi evlilik meraklılarına hiç acımam ben aşkmış pehhh nankörler sizi. bence öl sen.

0|0
    0|0
  • Seni sevmeyen birini sevme.. Hala aynı şey.. Kesin 18 yaşında evlenidn!!

0|0
    0|0
  • Allah tan baska kımse ınsana yardım edemez.. Dua et. hersey gönlünce olsun

0|0
    0|0
  • Aileni terk edersen, kalırsın öyle. Acımadım.

0|0
    0|0
  • 7/24 bana ulaşabilirsin

0|0
    0|0
  • uzulme boşver hersey olacağına varır bu yaşta pes etme hayat bu acımasızdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç kimse için sonsuz hayatını mahvetme değmez ölüm çözüm değil kaçış değil konuş eşinle aranızdakileri çözmeye çalış ama olmuyosa zorlama artık kader seni sevmeyen adamı da zorla yanında tutamazsın zaten tutma da

0|0
    0|0
Yükleniyor...