Kapalıyım Atatürkçü hemcinslerimin çoğunun cehennemlik olduğunu düşünüyorum diyen kız nerdesin?

Çok merak ediyorum nerdesin ya ne yiyip ne içiriyorlar sana neyle yıkadılar beynini :D tam çok tatlı şeyler söyleyip iltifatlar yağdırcaktım cennelik olduğu için tebrik edicektim dua isticektim sorusunu kaldırdılar iyi mi :D

millet kafayı yedi valla bak :D

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• kendini Allah yerine koymuş cennete cehenneme adam gönderiyor. Allaha şirk koşuyor kafir kız

6|1
    2|1
    • Parayla imanin kimde olduğunu bilinmez. Sacmalamis. görüşüne katildim.

• teşekkürlerr

• bn teşekkür ederim eğlenceli sohbet için

En İyi Kız Görüşü

• bir anda basligi okuyunca oyle dusunuyorsun sandim saydiriyordum az kalsin 😊 Neden Ataturkçü? Neden siyaset? Yani Ataturkcu olanlar namaz kilmiyormuymus ya da hepsinin cehhennemlik oldugunu hangi sebepten dusunuyor? Kimin cennetlik ya da cehennemlik oldugunu bir tek Allah bilir. Niyet onemli niyet. Kimi insanlara bakiyorsun namaz kilip oruc tutuyor kimine bakiyorsun bunlari yapmiyor ama bir cok insana yardimda bulunuyor fakat onemli olan iki kismin icinde ki niyet. Kuran da Maûn suresinde dahi gecer ; 'Namazı gösteriş için kılanların vay haline' diye. Artik insanlarin dini degerleri uzerine oynamaktan bir vazgecsinler ya. Kibire girer bu ki dinimizde kibir de büyük bir günahtir. Bu yuzden Allahtan baska kimse kimin nereye gidecegini bilemez ki kimseninde bir digerini boyle siniflandirmaya hakki yok. Ayy sinir oluyorum boyle seylere.

1|0
    0|0
    • sorma ablacım ya yazık kendini mizan görevlisi sandı heralde :D saydırma sakit ol :D biraz önce duştan çıkıp havluyla fotoğraf atan kızın aynadan görünen eşarbı vardı :D yanlış olmasın biz cehennemliğiz o kapalı :D

• Sagol canim sana da 😊

• Tesekkur ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 18

• Ne o öyle olduğunu düşündüğü için ayoplanmalı, ne de siz Atatürkü sevdiğiniz için zinhar vehennemlik sayılmalısınız. Baktım da herkes aynı teraneyi çalıyor. İman kalptedir ama bilinmesi gerekir ki onu ortaya çıkaram da ameldir. Ne güzel demiş Ziya Paşa:
    Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.

1|0
    0|0
  • #KiminHaddine! Be Hey Gafil! :) ALLAH (C. C.)'ın Kainatı Yüzü Suyu Hürmetine Yarattığı Resulu Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S. A. V.) Bile Yaşamında Bilmesine Rağmen Münafıklara ''Sen Münafıksın'' Dememiştir.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S. A. V.) ''Herhangi Bir Kimse Din Kardeşine Ey Kafir! Derse Bu Tekfir Sebebiyle İkisinden Biri Muhakkak Küfre Döner. Eğer O Kimse Dediği Gibi İse Ne Ala, Aksi Takdirde Sözü Kendi Aleyhine Döner!'' Buyurmuştur.

Müslüman Olmadığını Bildiğini Kişilere Dahi Kafir Demeyin! Zira Her Hıristiyan ve Musevi Kafir Değildir.

0|0
    1|0
    • teşekkürler

• Ben Bana Gösterilen Yazılara İnanırım. Uzatma. İyi Geceler.

• gösterilen yazıları görmek isterim

• Bir an bu kız neyin kafasını yaşıyor demiştim başlıkı okuyunca allah bu kız kapalı değildi kapandı mı dedim sonra detayı okudum ondan sonra jeton düştü kanka valla Cennet ve Cehennemin tapu işlemleri şimdiden başladıda benim mi haberim yok varsa öyle bir durum tarla alıp bostan ekelim domat eklelim patlıcan edelim maksat ortalığa ot bürümesin en azından bir yerimiz var deriz neyse ya Herkes istediği yere gitsin kanka ne olacak boşver Nede olsa kararı veren yaratıcı biz kafamıza göre şu cehennemlik şu cennetlik diyemeyiz sonuçta bu sitede zeka seviyesini zorlayan o kadar çok üye varki böyle sorulara fazla enerji harcama bence asabında bozulmasın cennet ve cehennem de herkese yer var :D
    Birde haberinm var yarın guruyum :D :D

0|0
    0|0
  • Ne derse dersin ya bize ne kelebek takıldığın şeye bak :D

1|0
    0|0
    • dua isticektim öyle deme :D

• olur mu canım baya mizan görevlisi sonuçta ölçmüş tartmış adımızı cehennemliklere yazmış iki torpil çakıverse fena mı olur

• Ona kaldıysak yandık cehennemin en dibinde olacağız herhalde Atamızı seviyoruz diye. Onun torpili bizi cennetlik yapar :D

• Kendisinin kafası kapalı götü başı açıktır. Kendi hallerine bakmadan milletin cehennemlik olduğunu söylüyorlar. Baş örtüsünü çok sıkmış galiba beynine oksijen gitmiyor sürtüğün :D

1|0
    0|0
    • kendini mizan görevlisi sanıyor garibim :D

• bn şikayet edip sorusunu kaldırttım iyi oldu :D çok da güzel oldu

• Ellerine sağlık

• valla Türkiyede kendisi allah sanan cok Töbe töbee yaaaaa

1|0
    0|0
    • evet kuran çalmanın her türlüsünü apaçık haram kılmışken çalıştı yesin adam dindar diyip nerdeyse ona helal dicekler

• aynen kelebek

• Ne var bunda?

0|0
    3|2
    • ne var derken? kalbimizi yarıp baktınız mı da cehennemlik olduğumuza karar verdiniz?

• o mükemmel düşüncelerinle bizi aydınlat o zmn :D

• boşver cehenneme gidin zaten diğer tarafta sizi görmek istemiyorum yoksa tanrıyşa kavga etmek zorunda kalacağım

• O mu karar veriyormus insanların cehenneme gidip gitmeyecegini te allam ya böyle insanların varlığından haberdar olmak üzücü

0|0
    0|0
    • ohooo vermiş kararını bide destekleyenler bnce haklı kız demiş ya :D

• iki tarafta birbirne tak atmaktan sıkılmadı

2|0
    0|0
    • yok o bize b*k atmadı ya adımızı cehennemliklerin arasına yazmış sadece :D :D

• "cehennemlik olduğunu düşünüyorum" onun kendi düşüncesi arkadasım
    her koyun kendi bacağından asılır demişler kendi bilir

Allah bilir. Allahın işine karışılmaz.

0|0
    0|0
  • Atatürk'ü sevmekten dolayı cehenneme gideceksem gözüm kapalı seve seve giderim.

0|0
    0|0
    • yalnız erkekler için dememiş hemcinslerim demiş :D Atatürkçü kızlar gidiyormuş cehenneme siz değil :D

• hoşçakal gittiginde oranın nasıl bir yer oldugunuda KS de söylee, cehennem korkumuzun miktarı daha fazla artsın diye...

• Parklarda köprü altlarında erkekleri yiyen kapalı kızlara git sor bak %90ı hangi partili.)

0|0
    0|0
  • beynini kullanamayan insan çok

0|0
    0|0
  • aslında o kız ajandı maksat ortalığı karıştırıp halkı isyana teşvik

0|0
    0|0
    • hmm bn de bn de mizan görevlisi sandımdı günahlarımızı ölçüp tartıp adımızı cehennemliklerin içine yazınca :D

• snra kız adamı öldürmüş adam huzur bulum :D

• kız utanmış böyle dediği için :D

• Cenneti mi garantiledin ne bu rahatlık zihniyeti kes ya

0|0
    0|0
  • Bana huri yerine onu versinler bisey deneyecegim 😁

0|0
    0|0
  • Geldim

0|0
    0|0
  • kız haklı bence atatürk sanki ahbabınız o bir topyekün gereksiz biri.

0|0
    0|1
    • kalbimizi yarıp baktınız mı ki cehennemlik olduğumuza karar verdiniz

• neden gireceğinizi bildiğimden dedim. o dindar geçinen şahıs cehaletten girecek. dindende haberi yoq. ben kıyamet alameyim bebek ben bilirim:) o arkadaşına söyle akpye oy verenleri cennete almıyorlar zeka testinden sınıfta kaldı. :) sende chpyi bırak deniz gezmişin yolundan git. atatürk almanların topyekün kuklasıdır

• amca sen bırak kulayı da boşver bunları kızı bulsam ztn dua isticem cennetlik olduğu için mesajını da iletirim iyi eğlenceler

Kızlar Ne Diyor 6

• :) söyleyeceğim kelimelere yazık.

1|0
    0|0
    • valla ya istemsiz güldüm utanmasalar cehennemlik dicekler yakında diyordum onu da dediler

• aynen yaa bende bısıy dıcektım sımdı soruyu kaldırmıslar nası bı zıhnıyet cozemıyorum

1|1
    0|0
    • bn dua isticektim :D bizim adımızı da cennetliklerin arasına yazsın diye baya havaya girmiş günahlarımızı ölçmüş tartmış bir kıyak yapıverseymiş ama soru kalktı işte :D

• ha yenı soruya gel aynı kız herhalde baska turlu sormus :D gel ıstersen

• etiketle geleyim soru bulamadım

• memlekette mal çok

1|2
    0|0
  • Tobe yarabbim ya

1|1
    0|0
  • o düşüncesini söylemiş, tamam yanlış bir şey yapmış olabilir ama sizde aynısını şu an ona yapıyorsunuz. 'başı kapalı götü başı açıktır kesin' 'sürtük' devam edin böyle. :D

0|0
    0|0
  • Kendisi cennetu garantilemis galiba😄

0|0
    0|0
    • hem nasıl kapalı ya bide akpli ohh mis :D biz chplilere cennet kokusu haram dicekler utanmasalar ya :D cehennemlikler bence demiş

Yükleniyor...