Bebegim kiz olucakmis napicam?

Kizlardan nefret rdiyorum :( :( ne olurdu sanki erkek olsaydi kendimde kiz oldugum icin mutku degilim :( :'( ah keske erkek olsaydim :'( :( Bebegi aldircam benim cektigim sikintilari kizim cekmesin :( erkek olsun can yakinsin ama benim kizim benim gibi aglamasin :(

0|0
32|42

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan kendi cinsiyetinden niye nefret eder la?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Troll sorulardan en fazla 3 xper kazanabilirsiniz, insanların aklına bu fikirleri sokmak yerine 3 soruya yanıt verirseniz aynı değeri almış olursunuz. Bu ülke yeterince şiddete maaruz kalıyor, bir de siz tuz biber eklemeyin lütfen. :)

6|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Sizin canına kıymak istediğiniz o bebeğe sahip olmak isteyen onca insan var ki!!!

Allah'ın gücüne gitmesin ama bence sizin gibi düşünenlere cinsiyeti fark etmez bebek sahibi olmak bile büyük lütuf!

5|0
    0|0
  • Bende kızlari severim nedense ama olmadu diye de çocuk akdirmaj sacmalik bile az kalir. aldirdin diyelim bidahakide kız olursa? O zaman senin is seri katil isine döner daha doğrusu bebek katili

0|0
    0|0
  • Saçmalıyosunuz.
    Sen çocuğuna nası bakarsan nası alıştırırsan öyle biri olur.
    Yemek mi bu istediğim gibi olmadı atıyım gitsin mi diyceksin. Evladın sonuçta günah ayrıca doğur onu. Kimsenin canını almaya hakkın yok.

2|0
    0|0
  • Katil mi olacaksın? Bu nasıl bir zihniyettir arkadaş ya. Cahiliye devrinden mi kaldın sen? Oldu olacak diri diri toprağa göm.

Ben özellikle kız çocuk istiyorum ilerde. Ve onu erkek çocuğumdan daha da çok severim belki de.

0|0
    0|0
  • Erkek olmasi icin uygun zamanda dollenle yapilsaydi erkek olurdu
    Ama senin dollenmen olmus is isten gecmis
    Sonraki dollenmende benle gorus

0|0
    0|0
  • O ne saçma bir mantık öyle.

https://youtu.be/dOvAxitwNVE

0|0
    0|0
  • Kız kıyafetleri alcan

0|0
    0|0
  • şimdi ben sana burada küfür etsem hakaret sayacaklar

1|0
    0|0
  • Bebeğini düzgün büyütürsen senin çektiğin sıkıntılar konusunda bilgilendirirsen niye çeksin

1|0
    0|0
  • ''benim cektigim sikintilari kizim cekmesin erkek olsun can yakinsin''
    En can alici cümle bu

0|0
    0|0
  • Sacmalama be. Ben kizim olmasi icin hayatimda ki her seyi verirdim..

0|0
    0|0
  • yalanın daniskası burada tiksinti yaptınız artık palavralarınızla en onursuz kadın bile cocuğu hakkında böyle konuşmaz...

0|0
    0|0
  • hee oğlum he ondan :D

0|0
    0|0
  • ilk önce git beynini aldır.

1|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma la ardıracamda ne!

0|0
    0|0
  • Allaha Şükür ettki Çocugun Oluyo Ya Olmasaydı evlat seçimi Yapma Evlat ın kızı erkeği olmaz...

1|0
    0|0
  • Allahım Kimine vermez aratırsın kimine verirsin ama böyle aptal insanlık dışı yaratıklara verme lütfen

0|0
    0|0
  • Baban çalışma yaparken prezervatif kullansaymis keske

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir gerizekalılıktır arkadaş ya

1|0
    0|0
  • Kıyma o da senin canından bir parça

0|0
    0|0
  • Saçmalama bence Allah hayırlı evlat versin önemli olan bu kız erkek farketmez

0|0
    0|0
  • Ne yani onca emek boşa mı gidecek

0|0
    0|0
  • Kocan o gece istahla seni yapsaydi erkek olurdu

0|0
    4|2
  • Sacmalama yahu

0|0
    0|0
  • Aha ayip günah

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun deli

0|0
    0|0
  • Şükredeceğin yerde nankörlük ediyorsun neyse...

0|0
    0|0
  • bir daha ki sefere

0|0
    0|0
  • aman olsun ya boşver ayrım yapma.

0|0
    0|0
  • bir kiza daha dünyaya gelmeden annesi bu kötülüğü yapabiliyorsa kizlar hep ağlar demktir anacim:(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 31

• Kızım diyebildiğin bir cana kıyabilecek misin? Üstelik senin canın? Nasıl bir zihniyete sahipsin çözemedim

0|0
    0|0
  • Trollun dibisin.

0|0
    0|0
    • inşallah trolsündür. yani bilemedim Allah sabır versin size belki doğrudur bilmiyorum ama kınamak istemiyorum yagılamıyourum da o bebek günah değil mi?
      ama eğer trolsede bu kadar insanın günahını aldın haberin olsun

• Öyle deme ya Belki bu evlat senin için çok hayırlı olacak

0|0
    0|0
  • Böyle deme ya. O kıza güzelce ahlak terbiye verirsen hiç de sıkıntı çekmez. Hep güçlü dimdik ayakta durur.

0|0
    0|0
  • Sağlklı doğacağna şukret ne bilyorsn erkek olursa sağlklı olacgna

0|0
    0|0
  • bence sen hamilelik hormonları yüzünden çok hassassın düşündüklerin mantıklı değil erkekte olsa kızda olsa illaki üzülecek üzülmeyen hep mutlu olan insan olur mu imkansız bu ayrıca üzülecek ki mutlu olmanın kıymetini bilsin. nefret falan da etmiyosun edemezsin o senin bir parçan zaten doğduktan sonra en büyük mutluluk kaynağın olcak sen bence git ona güzel elbiseler al bunları düşünme :)

0|0
    0|0
  • Nasil sacma bir mantik bu? Aglamasin diye en buyuk kazigi sen atiyorsun ona şu an . Yaninda durup aglamamasi, mutlu hayat surmesi icin cabalaman gerekirken..

0|0
    0|0
  • Kusura bakma kirici olmam istemem ama kendi yavrusunu oldurcek birine demeden duramiyorum..
    Bu kafa ile sen aglamayi hak ediyorsun..

0|0
    0|0
  • Kafayimi yedin sen? Umarim trolldur ya baska diyecek bisey bulamiyorim cidden kizin skinti cekmesin diye ugrasirsin o zaman okutursun ilgilenirsin gelecegini hazirlarsin skinti cekmez aldirmak nedir ya sakamisin sen !!

0|0
    0|0
  • Bence sağlikli olsun da nasil olursa olsun demelisin.

0|0
    0|0
  • Her gebert bebeğini aglamasin. Ne he insanlar var ya ayni uyrukta olmaktan utaniyorum cahilsin ama is çiftleşmeye gelince aklin bin basmis. git cinsiyeti belli olacak kadar büyümüş bebeği aldir. Kafana tukiriyim imansiz

0|0
    0|0
  • Bence çok önyargılı bir düşünce bu !
    Trollun dibisin.

0|0
    0|0
  • öyle hata yaptigin icin, bir can alma, onunda yasamaya hakkivar ! sen dusuncesizsin diye o cocukmu cekicek senin hatalarini?

0|0
    0|0
  • Cok yalnis dusunuyosun sen kiz diye allahin sana verdigi cana nasil kiyarsin nice kadinlarin kucagi bos evlat hasretinden yanip tutusuyolar. sende kiz diye cocukmu aldircaksin. o canin vebalini nasil oduceksin hesabini nasil vericeksin obur tarafta.

0|0
    0|0
  • Ne luzumsuz insanlar var su dunyada

1|0
    0|0
  • troll olman dileğiyle.

0|0
    0|0
  • Bebegini bos ver kendini aldir bence geç degil

1|0
    0|0
  • Ne saçma düşünceler

0|0
    0|0
  • yav he misiniz?
    Allahim Yarabbim. Ya sinir ziplatmada üstünüze yok

0|0
    0|0
  • önemli olan sağlıklı olması

0|0
    0|0
  • saçmalıyo olabilir misin acaba şuan? şaka falan diceksin dimi birazdan?

0|0
    0|0
  • Deli misin sen kız evlat gibisi yok derler sacmalama istersen

0|0
    0|0
  • Troll time.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin diyecek bişey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • Trolella xd

0|0
    0|0
  • Azıcık beyin ya zor değil

0|0
    0|0
  • Keşke annen baban seni aldırsaymış.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • çok günah be manyakmısın

0|0
    0|0
  • ay olaya bak.. Allah sana o bebeği nasip ettiği için şükretmelisin.. bebek sahibi olmak isteyip tedavi olan çok var.. erkek çocuğunu doğurunca beyninde tümör çıkan ve 1 hafta snra vefat eden akrabamızın acısı hala içimizdedir.. saçma saçma düşünüp karnınızdaki yavrucağı da üzmez misiniz lütfen?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...