Neden kimseyle anlaşamıyorum?

İnanırmısınız bıktım artık. Kendimden. Okula başladığım ilk andan itibaren hep yanlızdım. Gruplar oluşuuyordu ve ben bunlara girmek için kendimi zorlayıp durdum. Ama ordaki insanlar beni hiç dinlemedi ve görünmezmişim gibi davrandı. Evet dışarıdan çok soğuk duruyorum hele ki 2 lafı bir araya getirmediğim anlar bile oluyo herkes bana çok sesssizsin diyo ama konuşmaya başlayıncada dinlemiyolar. Şu zaman kadar hep yanlız kaldım ve artık böyle olsun istemiyorum. KONUŞKAN FARKEDİLEBİLİR VE SOĞUK BİRİ OLMAK İSTEMİYORUM. Sizce ne yapmalıyım

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Böyle kalman en doğrusu , genel perspektifden birçok açıklama getirebilirim şu an ki durumuna lakin gereksiz , genel temelde insan faktörü. Olana ve karşılaştığın hiç bir duruma anlam yüklemeye çalışmaman en doğrusu çünkü insan davranışlarının yönü belli bir süreden sonra belirsizleşir ki netice sadece kendinle başbaşa kalırsın. Kendinden emin oldukdan sonra kimin ne söylediği açıkcası pek önemli değil Mevlananın da dediği gibi ; İnsan başkalarını eleştirme hakkını kendinde görürde dönüpde asla kendisine bakmaz. Cevrende az ve öz kişi güvebeileceğin insanların olması daha iyi sana yapmacık gülüşlerle gelenlerden çok daha iyidir.

0|0
    0|0
  • bende öyleydim şimdi de öyleyim şu an çalışıyorum okullar biti gerçek arkadaşlıklar başladı okul hayatında sadcee menfaat arkadalıklar var

0|0
    0|0
  • Önce ne istediğini bilmen gerekli. Büyük harfle yazdıklarına bakarsak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...