Bu sene yeni yıla aşırı düşkünlük var fark ettiniz mi?

Bu sene noel de noel noluyor ben anlamadim korkuyorum seneye noel babaya da inanacağız. Müslüman ülkenin noel ağacı diken insanları boşuna denmiyor. Hediye vermek bir defa Peygamberimizin sünnetidir derdiniz hediyeyse. Yani önceden beri var. Bu yılbaşı niye bu kadar abartıldı? Yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• özeniyor bizimkiler hep, bosver zaten hersyein sonu yaklasmis zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Siz hiç bişey bilmiyorsunuz yılbaşının noelle alakası yoktur. noel bayramı 24.12 de kutlanır almanlar Heilige Abend der 25.12 ilk noel günü 26.12 ikinci noel günüdür ve yılbaşıyla arasında bir hafta olması tamamen tedadüftür silvester derler avrupalılar yılbaşına ve bu kelime dini literatür kaynaklı değildir. Gelenek görenek olarak yılbaşı kutlanmasında hiç bir sakınca yoktur noel baba zaten aziz santa klaus üzerinden coca cola nın reklam kampanyasıdır.

0|1
    0|0
  • Bu ülke müslüman ülkesi falan değil o yüzdne isteyen kutlar istemyen kutlamaz ben hristiyanım şimdi derdin ne söyle madem açık açık ne kadar çok sizi korkkutuyor noel ve yılbaşı :) evet noelde bizim yılbaşıda bizim bayramımız noel baba da gerçektir antalya demrelidir bir piskopostur. hristiyan karşıtlıgı ve düşmanlıgı yapmak her zaman siz müslümanlara ters tepki yapar bu şekilde :)

0|0
    0|0
    • Yoksa maide 51 tövbe 29 gibi insanın insana kinini artıran bir dinde sevgi olmaz müslümanların noel kutlamasına şaşırmamak gerek kanlı bayramları varken.
      maide 51 gibi zırvalıklara inanmak için aklını kaybetmesi lazım bir insanın ya da bu gibi saçmalıklara inanmak için içinde fakrlılıklara karşı kin ve öfke olan bir insan olmak lazım
      Yani farklılıklara karşı kini olan nefret dolu insanlar için kuran çok güzel kitap

• Bu ülkede sadece müslüman yaşamıyor !

0|1
    0|1
  • Geçende biri gitmiş evine noel ağacı koymuş. Neymiş, maksat çocukları sevindirmekmiş.
    Geçeceksin bunları. Hristiyanlara benzemeyen yönleri kalmadı artık.
    Peygamberimiz şöyle buyurdu: " Kim başkasına benzemeye çalışırsa, onlardan olur"...

0|0
    0|0
  • Noeli değil yeniyılı kutluyoz

0|0
    0|0
  • bunlar müslüman değil aga cahil bir toplum. ne gelirse önlerine ona inanıyolar özentiler bide

0|0
    0|0
  • Elhamdülillah ateistim ve noeli kutluyorum panpa

0|1
    0|0
  • Hep boyleydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...