Herşey'e dini karıştırarak soru soranlara sizde sinir oluyor musunuz?

Cinsel soru sorarlar dinden imandan bahsederler siyasi soru sorarlar allahtan kitaptan bahserler aşktan soru sorarlar dinden imandan bahsederler bu konuların hiç birinin dinle ne alakası var tek sinir olan ben miyim bu konuya :)
cinsel ilişkiye girdin madem günahını düşünmedin sonradan mı aklına geldi çok saçma ve bir o kadar gıcık oluyorum dini bu kadar çocuk oyuncağı etmeye ne hakkınız var
görüşlerinizi bekliyorum...

Dini bu kadar basitte indirgemeyin din dışında şahsi yorumunuz olsun teşekkürler

#pilavüstü #dinibukadarküçültmeyin

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Uf evet ya. Birde "Neden sitede erkeklerle konuşuyorsunuz, günah değil mi?" diye soran kesim var.

Yahu herkesin günahı kendine, ben istersem zina ederim, istersem hırsızlık yaparım, istersem adam öldürürüm, benim cehennemde yanmam sizi ne ilgilendirir?

1|1
    2|1
    • Haklısın kesinlikle dini karıştırılması insanın midesini bulandırıyor bu konularda sadece :)

• evet millet dinle kafayı bozmuş sanırım o yüzden :D

• Islamda en önemli kurumlardan biri emri bil maruf nehyi anil münkerdir sana türkçeye çevireyim bu iyiliği emredip kötülükten sakındırmak anlamına gelir biz bir yerde yanlış gördüğümüzde uyarmak zorundayız dolasıyla açıktan işlenen günahlara sessiz kalamayız tabi biz sadece uyarmakla mükellefiz dikkate alırsın almazsın senin bileceğin iş

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• :) Bu durumun dinin kucuk dusurulmesiyle falan alakasi yok. benim guzel arkadasim yasamimizin bir amaci var. bizlere bir din gonderilmis ve her yaptigimizda bu dinin kurallarina gore odul ya da ceza sistemi koymus Allah (C. C). Simdi bir kul gunah islediginde vicdanen rahatsizsa dinen ne yapmasi gerektigine bakmak zorunda. gunah islemeyen hata yapmayan hic bir insan oglu yoktur. onemli olan bunlarin farkina varip dinen de geregini yapmaktir. sen kimeneden dolayi sinir oldun bilmiyorum ama buyuk konusma.

0|1
    1|0
    • benim midem almıyor açkçası ne halt ettiyse cinselliğe gelip ayet yazanlara ve din karıştıranlara gıcık oluyorum hoşlanmıyorum genelde gıcık oluyorum :D:D

• Estagfurullah. Emre ben senin iyiligini isterim. sen iyi ol dogru ol. imanini koru baska birseyin onemi yok. farkinda olmadan sarfedecegin sozler yavas yavas sogutur seni inancindan.

• Abla ben her zaman dine tiye alan saçm sapan işlere alet edenlerin gazabı olacağım burada bu değişmez sadece dinimle zorum yok benim sadece bu tip insanları görmek mide bulandırıcı beni düşündüğün için teşekkür ederim

• Gina getiriyorlar insana... hayir birde yazik bazi insanlar harbi vicdan felan yapio :D onlar yuzunden... birde hep kendileri hakli bir akili onlar biz salagiz dinsiziz imansiziz yancaz cayir cayir :D ya da cahiliz onlar hep hakli

0|1
    0|0
  • Sana katılmıyorum çünkü din içinde bütün toplumsal kurumları Barındırır

0|1
    0|0
  • Evet :/ dinin neden her seye katiyorlar veya haksz cikarma cabalarina giriolar anlamiorum

0|1
    0|0
  • Başlarda çok rahatsız oluyordum ama sonra dalga ederek cevap vermeye başladım bu sayede hep ağızlarının payını alıyorlar hemde neyin nerede söylenmesi gerektigini öğreniyorlar

0|1
    0|0
  • Aynen oyleee

0|1
    0|0
  • Haklisin

0|1
    0|0
  • aynnennnnn

0|1
    0|0
  • Süper kardes

0|0
    0|0
  • Katılıyorum :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O değilde ben en çok şunlara gülüyorum. Detayda belirttiniz zaten aklıma geldi birden.

1) Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girip ardından hemen gusul abdesti alamayanların cenabet dolaşmasının günahını sormaları.

2) Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girecekken ona gelen yorumların çoğunda ters ilişkinin haram olduğunu belirtmeleri. Hani hak yolu varken neden b.. yolu gibi...

3) Sevgilimle ters ilişkiye girdim bu da günahmış çok pişmanım tarzında soru soran biri vardı.

Bunlara hep gülüyorum :D

0|1
    0|0
    • aynen ya millet sapıtmış buna karışıyım biraz cinsellik içine dini karıtıranları midesiz buluyorum o haltı ederken müslüman değilmiydin de yaptıktan sonra müslüman oldun dimi gerçekten komik oluyor :D :D

• www.kizlarsoruyor.com/.../q4241983-sitede-dini-siyasi-tum-icerikler-kaldirilmali-mi-sizce

ben an başından rahatsızdım zaten. Çünkü siyaset ve dini karıştırmaları kötü oluyor. Karşıt görüşlü kişiler birbirlerine hiçte saygılı davranmıyor, aksine kaba bir şekilde konuşuyorlar. Dinle alay edenler var bu sitede. Karşıt siyasi görüş yüzünden laf atanlar var. En iyisi kökten çözüm bunların kaldırılması diye düşündüm ben. Millet bu konuda saygılı olamıyor ki tek çare bu.

• bence din konusu açılsın direk adminler o konu altında olmayanı şutlasın konun takibiin onlar yapsın en azından yine böyle çöplük olursa konuyu engellerim haklısın

• onu bize değil ülkenin her yerinde milli piyango hayali ile bilet çekip
    faize hayır diyenlere anlat
    ülkede herşey ironik! bende dahil!

0|1
    0|0
  • ben din hakkında soruyom la
    asdsad

bana sinir oluyonmu :D

0|1
    0|0
    • Cinsellik karıştırma siyaset karıştırma ve aşk karıştırma dine sorun yok öbür türlü karıştırırsan gelir lafımı söylerim aga :)

• mesela öhöm bir soru sorayımmı sana şimdik saygıdeğer mümin karşim :D

• sorma gelip cevap vermem sinirimi bozma skypeden yazar ekran görüntüsünü buraya atarım :D

Yükleniyor...