Biraz uzun ama lütfen okuyun! Rica ediyorum?

Ben lise sona gidiyorum.18 yaşındayım. Ailemin de isteğiyle evime yakın olan bir anadolu lisesine nakil istedim. Naklim çıktı. Okulun ilk haftası herkesle aram çok iyiydi.3. haftada galiba onlara karşı biraz kibirli davrandım. Ve içlerinden bazıları bu olayı baya bir büyüttüler. Her seferinde beni ezmeye çalıştılar. Ben hep alttan aldım.2 ay önce o sınıfta sevilen kızlardan biri olan bir kızla kavga ettim. Sonuçta ikimizde haksızız. Kavgadan sonra bu kızın grubundakiler her konuştuğumla her sözümle beni ezmeye, dalga geçmeye başladılar. Daha kötü duruma düştüm.Çoğu zaman yanlızım. Okulda "Merhaba" dan öteye gideceğim bir arkadaşım bile yok. Sizce ben sınıftakilere nasıl davranmalıyım? Benimle muhattap olmalarını istemiyorum. Bana laf atmasınlar yeter. Sizce amaçları ne? Nolursunuz yardım edin?

Güncellemeler:
Yardın edin lütfen? Yorum yapmak sadece 1 dakikanızı alır?
30 dakika içinde en iyi yorumu eig seçeceğim. yardım edin?
Guncel guncel guncel

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aran düzelmeyecek gibiyse salla gitsin. Diğer şubedekilerle konuş sende. Sen dediklerine aldırma yeter. Eğer kendini üzersen onların istediği olucak ve seni daha da üzmek isteyecekler. Bir de eski okulundaki arkadaşlarınla aran nasıldı? onu merak ediyorum..

1|0
    0|0
    • Eski okuldakilerle iyidi aram. Yani en azından sohbet ederdik.

• Yani eski okulda arkadaş grupları vardı. Herkes tarafından sevilen biriydim.

• Yalnız olmanı gerektirecek bir sebep yok o zaman sadece eski okuldakilerle irtibatı kesme yeter. Sonuçta bu son senen yani sınavına çalışman gerek. Eğer biri seni sürekli ezmeye çalışıyorsa zaten seni istemiyordur. Seni istemeyenle de senin işin olmasın. Sonuçta herkesle arkadaş olucaksın diye bir şey yok. Dediğim gibi eski arkadaşlarınla arayı soğutma. Sana laf atarakta anca egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar. Sen kafana takma, kafana takıcak birçok şeyin var bunlar bozmasın moralini.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...