Kocam jardesimi istemiyor?

annemle kardesim gelecek kocam kardesimi istemiyor evi terk ederim diyor madi sikintidayuz otelde falan kalamaz oyke bir durumumuz yok biz onlara bayramlara hep gidiyoruz onlar geldinde dert ediyor kardesim annemle beni otogardan alirmisiniz diye sordu (annem yasli gelemez iett ile) bende esime sordum almam dedi bugunde mesaj geldi esine sorma gelmekten vazgectik diye ne yapmaliyim dayanamiyorum 2 cocugum var kardesimde annemde cok darilgan bir daha yizume bile bakmazlar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu durumlar çok zordur, aradan kalan siz olursunuz , eşinin istememesinin altın ne yatıyor peki neden istemiyor, şu var onlar bunun farkındalardır darılmıyacaklar sonuçta haksız görünsede o ev eşinin evi, ama anne babaya da sonuna kadar bak zorundayız, dinen bakarsan anne hakkı daha çok hiç bir şey önüne geçmemeli, ama aile dersen kocan gelmeli ilk önce , bana sorarsan annem derim , ama yeri gelince denmiyor işte

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eşin neden böyle bir terbiyesizlik yapıyor ki? Kardeşin evine gelirken ona mı soracakmış?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kocan neden istemiyor sebebi ne yani bu olayın bir öncesi olmalı sanırım
    ve eşin istemiyorsa sen onlara git
    bakalım ne diyecek

0|0
    0|0
  • Söyle ona adam olsun biraz, o yaşta bu trip nedir arkadaş ya? Hiç mi hayat memat işlerine girmedi bu adamsı?

0|0
    0|0
  • zamanında yaşanmış olaylardan dolayı eşin onlara karşı tavır koyuyor , düzeltmek senin elinde dişiliğini kullan yavaş yavaş alıştır onlara , çocuklarına yazık etme bir tarafa kızıpta

0|0
    0|0
  • Seni nasıl almışlar çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Esinizin tavrinin nedeni nedir

0|0
    0|0
    • kardesim hayati cok bos ysiyormus oksuruyormus gicik kapiyo kisaca

• Bahaneler cok enteresan boyle sey mi okur yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!