arkadaşlar rica etsem bunu okuyan herkes 1 dkkasını ayırıp dediğim işlemi yaparmı lütfen rica ediyorummmmm. cherry handle konu başlığı altında yaptığım yorumu şikayet edermisiniz kaldırılmasını istiyorum yorumumun. bu ilacı övdüm iyi diye fakat ölüyodum az daha ordaki yazıma göre kimse kullanmasın vebalini almak istemiyorum. yöneticilerin hepsine mesaj attım hiçbiri ilgilenmedi ölürse ölsün millet havasında hepsi. lütfen rica ediyorum çok zor bişey değil 1 dk ayırıp cherry handle zayıflama konu başlığında yaptığım yorumumu şikayet edin silnsin yorumum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Konu linkini de güncellemende paylaşır mısın

0|0
    0|0
    • arkadaşım bende anlamadım sebebibi site içi arama yapınca bulmuyo o paylaşımı. googldan cherry handle yazınca kızlar soruyorun yorumları çıkıyor direk. ordan görebilirsin bu nickle yorumumu. Yorumların silinmemesi hiç etik bir durum değil. yanlış bilgilendirmeler olabilir insanlar tarafından bunun geri dönüşünün olmaması çok saçma gerçektenn. benim için baştan faydalı bir ilaçtı fakat şu an ölümden döndüm. yorumumun orda durmasını istemiyorum site yöneticileri kesinlikle ilgilenmiyor üyelik yaptığım en seviyesiz en anlamsız site bu oldu gerçekten

• çok teşekkürler yardımınız için

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Link atsaydin keske

0|0
    0|0
    • kizlarsoruyor. com/saglik/q355192-cherry-handle-zayiflama-hapi-kullanan-var-mi başndakileri yazamıyorum xper seviyem yetmiyo

• inan 50 den fazla mesaj attım tek bir geri dönüş oldu oda yazılan yorumların silinemiyceğine dair oldu

• O yorumun altina yaz o zaman. Bu hapin sana etkilerini. Okuyan onu da okur.

Yükleniyor...