Otobüs firmaları neden nu kadar küstah?

Dolmuşçusundan şehirler arası otobüs firmalarına hepsi küstah alçak seviyesiz insanların çoğunlukta olduğu sektör haline gelmiş. Alçak dağları biz yarattık havasındalar.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunr ben de fark ettim tabi istisnalar var aralarında çok sevdiğim iki şehiriçi otobüs şoförü amca vardı bazıları da gerçekten iğrençler yakiamlar dersin cevap arkandan güzel bir kız yakşaölar dermadam yakiaammmlaaaaaar der iğrençler gerçekten

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ya alt tarafı otobüsü sürüyorsun ne bu hava

0|2
    0|0
  • uçakları seviyorum sırf o otobüs firmaları yüzüne araba aldım desem yeridir benim gibi yolculuk seven birini bile bezdirdiler

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Onlarda günde kac bin kişiyle uğraşıyorlar, kafa kalmaz ki.

0|0
    0|1
  • bende sehirlerarasi otobus soforlugu yapiyorum 23 yasindan beride avrupaya calistim şu an yas 28 baba meslegi cok sukur bana kimse senin bulundugun hitamda bulunmadi herkezi ayni sekilde suclaman bence yanlis dalini kiranin agacini kokunden sokmussun sen ☺☺ sadece sofor degil esnaflarda da var her meslekte boyle insanlar var.

0|0
    0|0
    • Hepsi demedim. Büyük çoğunluğu dedim. Düşün ki o adamlar makam mevki sahibi olsa gariban insanlara neler yaparlar

• bir cogu issiz gucsuz kalmis insanlar evet bunu bir cikis yolu bulanlarda var adam gelmis 40 yasina neyi varsa batirmis ehliyet almis otobus soforlugu yapiyor.

Yükleniyor...