792 saat konuşmak ister misiniz?

Evet yanlış duymadınız, tamı tamına 792 saat :D Sevgilisiyle konuşan adam. Yorum bile yapmakta zorlanıyorum. Allah korusun ama beyninde tümör çıkmıştır muhtemelen adamın.

Güncellemeler:
Tabiki açık tutup bıraktığı, tuvalete gittiği falan yerler vardır arkadaşlar, bunu belirtmeme gerek var mı gerçekten? :)
Güncel :)
Bu arada bunu paylaşan kişi bir "bayan"mış :)
^^

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sevmem telefonda uzun konuşmayı birde bayankara geveze derler bu rekoru bir erkek kırmış 😀

0|1
    0|0
    • Güncelleme hakkım kalmadığı için yazamadım ama bunu yapan ve gösteren kişi bir bayanmış sonradan gördüm kendim :D

• Hım benim çevremde biri var öyle hiç susmaz ve erkek hatta şakasına takılırım sen yanlış doğmuşsun diye ona

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• işsizse bu tiplere raslanır. bir ara telsimde vardı bazı işsizler telefonu kapatmıyolardı. 3310 5210 zamanları.

0|1
    0|0
  • Hiç uyumadan bu konuşması nasıl yaşanmış ya yemek yerken tuvalete giderken falan

0|1
    0|0
  • bedava dakikaları bolsa demek ki sırf geri almasınlar diye akşam telefonunu açık bırakıp yatan arkadaşım vardı :D

0|1
    0|0
  • Ben yarim saat konusmada slim yalnislikla bir yerlere gidiyor telefon kapaniyor. Kadinin ve adamin El koordinasyonunu begendim. bence evlenmelerinde hic bir mahsur yok.

0|1
    0|0
  • imkansız 33 gün 792 saat ediyor zaten

0|0
    0|1
  • Vay anasını bee o kadar konuşmam imkansız

0|1
    0|0
  • Istemm

0|1
    0|0
  • Allah belasını vermiş bence

0|1
    0|0
  • Oha be

0|1
    0|0
  • Saçmalık.

0|0
    0|0
  • Beynim sulanırdı herlde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İmkansız

0|0
    0|1
  • max 5 dknkonustum

0|1
    0|0
  • Olsa ne güzel olurdu fakat faturanın da azına etmiş oldum o yüzden yapamam :/

0|1
    0|0
  • Teelefnu hiç kaopatmadan uyumuslardir :D yoksa adam uykusuzlukdan ölebilir

0|1
    0|0
  • Konusana kadar yuruse, sevgilisinin yanina giderdi, bu ne sacmalik ya

0|1
    0|0
  • Çok isterim helede sevdigim kız ile :D

0|1
    0|0
  • istemem işsiz değilim