İnsanlarla uyuşmuyorum galiba?

Arkadaşlar yurttaki kızlar faln çok saçma geliyor bana kahvaltıy oyuruyoruz hep erkek muhabbeti yapıuolar ne zaman yanlarına gitsem hep erkek muhabbeti. Bir arkadaşım var aynı sınıfta olduğumuz onunla da fazla uyuşmuyorum gezmeyi çok seviyo cafrde oturmayı sosyallik olarak gören biri. Benim sosyallik anlayışın tiyatro sinema bazı kurslar falan. Ders çalışıorım genelde bölümüm zor olduğu için. Çalıştıkça bişiler öğtendikçe insanların aslında ne kadar boş olduklarını benim de daha doldurulacak bir sürü yerim olduğunu görüyorum. Neden bazı kızlar erkekten başka bişey bilmez hayatlarını kendileri üstlenmek varken kendi ayaklarının üatündr durmak varken neden erkek?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kanka az Bizim grup saplar grubu olduğu için hiç erkek muhabbeti olmuyor hep gırgır şamata çok komik oluyoruz ya

0|0
    0|0
    • Keşke öyle olsa bıktım artık kantinr giriyorum erkek muhabbeti TV de bir erkek çıkıyp onun hakkında laflar

• Hahaha öyle cok var ya

Erkekler Ne Diyor 4

• Kizlarin bu kadar sig olduklarını bilmezdim

0|0
    0|0
    • Ben de bilmezdim yurt denen bu illete gelince anladım

• Katlanacaksin bir sure daha sonra kendine gore arkadasliklar kurup ona göre hareket edersin ve onlarla birlikte olmak zorunda degilsin

• Nereye kadar kendi ayaklarının üzerinde de dura bileceksin matmazel 😊

0|0
    0|0
    • Sonuna kadar

• Tabi ki sevdiğimle evlenmek isterim ama şu yaşlarda mesleğim içim çalışmak varken erkek muhabbeti de yalmam yani

• Bir erkek olmadık ça sonuna kadar gidemezsin 😊

• erkeklerde de kız muhabbeti başka ne olacaktı :D

0|0
    0|0
    • Neden böyle işte onu çözemiyorum. Konuşacak bir dünya konu varken neden karşı cins. Tamam o da bir ihtiyaç konuşulur ama her dk konuşmak nedir ha

• İnsanın doğası bu ama dediğin gibi her dakka bu muhabbet sıkabilir

• Genelde oyle kizlarin bolumu bos oluyor da ondan o boslugu erkek muhabbetiyle dolduruyor yazzzik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...